Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 30 éves pasit hogy tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves pasit hogy tud meghódítani egy 16 éves lány?

Figyelt kérdés
A szimpátia és az ismeretség adott hogyan tovább ?

2014. jan. 7. 15:40
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%

#29:


"Miert szerinted egy 16 eves fiu nem nyug egy 30 eves nonek?

En csak 23 vagyok, de meg nekem is nyug lennel, nem hogy 30 evesen."


Köszi, hogy ezt így látatlanba kijelented! ;)

Jól fizető állásom van, és teljesen önellátó vagyok. 1 éve együtt élek a párommal. És egyikünk sem nyűg a másiknak! Otthagyta értem a munkáját, talált jobb állást az én kapcsolataimon keresztül, mióta velem van azóta szinte egyáltalán nem stresszel, és még sorolhatnám. Nem hiszem, hogy ezek a dolgok annak a jelei lennének, hogy "nyűg" lennék! ;)

2014. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Ennyi erovel ugyanugy lehet az a 16 eves lany kivetelesen erett a korahoz kepest :)


Amugy erdekelne, mi az a jol fizeto munka, amit 16 evesen is csinalhatsz?


A tanulmanynal pedig kimaradt egy fontos tenyezo, amit csak az ert aki tanult biostatisztikat... a p erteke nem elhanyagolando...

VPN-nel meg mindig nem kapcsolodtam, nem tudtam elolvasni az egeszet.

2014. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy egy 16F-31N miért tesz jót, ha a 16L-31F hülyeség.

Egy 31 éves nő nagyobb eséllyel akar már gyereket, családot, mintegy 31 éves férfi.

És lássuk be: egy 16 évesnek nem való még a család, bármilyen érett is.

Persze, lehet, hogy a t. válaszolóéknál nem így van: én csak a tipikusról nyilatkoztam.

2014. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Nem akartam ennyire belemenni, de ha már a kérdés a kérdésben helyzet jött elő, akkor válaszolok a válaszokra :)


#32:


"Ennyi erovel ugyanugy lehet az a 16 eves lany kivetelesen erett a korahoz kepest :)" - Ha a "szimpátia és az ismeretség" résznél már elakad a továbblépésben, akkor ennek kicsi az esélye, legalábbis ez azt mutatja. Ahogyan az is, hogy ahelyett, hogy a keresőben először végigfutna pár oldalt, blogot, ahol tájékozódhat a témáról, (ami teljesen átlagos, és a kérdés leírásához sem írt olyat ami eltérne az általánostól) mert szinte minden randizással, hódítással, foglalkozó oldalon/blogon foglalkoznak ezzel a kérdéssel, méghozzá nem is keveset!


"Amugy erdekelne, mi az a jol fizeto munka, amit 16 evesen is csinalhatsz?" - Sokféle munkát végzek. Amellett, hogy kasszázom a Pólus Center Tesco-ban (nem dicsekvésre való, de ez van), webdesigner vagyok, programozok, animálással, illetve kisebb alkalmi munkákkal (kutyasétáltatás, fűnyírás, stb) keresem a kenyerem. És mindez nem is visz el olyan sok időt.


#33:


"Azt nem értem, hogy egy 16F-31N miért tesz jót, ha a 16L-31F hülyeség." - Nos ezt nem szándékozom kifejteni én magam. Inkább bemásolom egy írásomat, amit még egy másik témához írtam:


"A fiúknál messze más a helyzet mint a nőknél! Ez ösztönös dolog. Míg ha egy fiatal fiú van idősebb nővel, ott mindkettőnek jó ha tudnak beszélgetni meg minden, sőt mint nálunk is, ugye még a szex hiánya sem okoz gondot. Azonban a fiúk agya máshogy működik mint gondolod! A fiúknál ha egy fiatalabb lánnyal jönnek össze, akkor ha a pasi csak nem az a bizonyos egy a millióból aki kivétel, akkor a többi bizony nem színtiszta szerelemből, hanem szexuális vágyból megy bele a kapcsolatba. Ezt én magamról mondhatom. 16 éves fiúként, akit az iskolában szingliként könyvelnek el, szereztem magamnak annyi hírverést, hogy legyen egy-két lány, akitől kapok valentin-napi csokit, de nem bánja ha nem válaszolok neki. Ha nem lett volna már középiskolába lépésem előtt a párom, akkor valószínűleg az a fajta lennék, aki megclozná valamelyik lányt a tömegből, megküzdene egy éccakáért aztán viszlát. Azonban nem vagyok ilyen! Tehát a fiúknál a szexuális vágy befolyásolódik a lány által. De akkor tisztán:


fiatal lány és fiatal fiú - hát ez inkább elhagyható. átlagosan 2 év után szakítás van


fiatal lány és idősebb fiú - itt általában a fiú félelemből vár a lány 18. életévének betöltéséig, (kivéve ha nem várnak) és utána amig jó a szex addig okés utána eldobja.


Fiatal fiú és idősebb nő - itt a fiúk általában könyebben vissza tudják fogni magukat. Ugyanis ha belegondolunk, többségében a szexhelyzetet a nők "semlegesítik", tehát ők ellenkeznek inkább. Így ha a nő az idősebb, akkor meg tudja úgymond "zabolázni" a fiút. Ezért is jobb az ilyen kapcsolat. Mert már csak a kor miatt is (nem gondolkodással nzve, hanem a tudatalatti ösztönök miatt), ha a nő idősebb, akkor a párkapcsolatban nem a hím az alfa, hanem a nőstény. Azonban ha a hím még így is kitart, és nem vált rögtön hogy "inkább friss husira megyek", akkor szereti a nőt. Nos ez gyakori akkor ha a nő az idősebb. "


Azt hiszem így már érted a dolgot.


"Egy 31 éves nő nagyobb eséllyel akar már gyereket, családot, mintegy 31 éves férfi" - Így van. Ezzel az én helyzetemben nincs gond, a kérdezőében igen. Nálam éppen az a helyzet, hogy a párom 3 hónapos terhes. A kérdezőnél, viszont, ahogy mondod, egy 31/F nem (feltétlenül) akar családot, így azt sem, hogy egy 16 éves rajta lógjon.

2014. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Az elertem, hogy kapok par Valentin-napi csokinal felrohogtem volna, ha most nem dolgoznek. :)


Intelligensnek tunsz, de megis eleg magadnakvalonak. "Mindenki hulye, csak en vagyok helikopter."


Egy 23 eves fiatal no, aki szinten jol keres (15 font/ora) es egy 40 eves ferfi baratnoje. :) De koszonom, hogy szerinted csak a szexre kellek, es intellektualisan biztosan nem vagyok kielegito a baratomnak.

2014. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Jezusom vegigolvastam. Elobb a csokinal meg kellett alljak.


Es ezennel atadom a terepet masoknak, mert telefonon ennyit nem fogok potyogni, mint amennyi orbitalis hulyesegre kellene itt reagalni.


Gratulalok leendo 16 eves apuka, remelem kielted magad 16 ev alatt, mert a gyerek utan kicsit masabb lesz az elet!

2014. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

16 éves srác, 31 éves nő és 3 hónapos magzat?

Hát - finoman fogalmazva - nem mindennapos...


Kíváncsi lennék a történetedre mondjuk 6 év múlva.

Kérlek, ha meglesz még ez az oldal, írd le.

2014. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Látom a csoki kiakasztott titeket. Igen. Azt az aprócska dolgot elfelejtettem, hogy nem Magyarországon lakom, hanem Japánban. Itt a középiskolásoknál nagy jelentősége van a Valentin-napi csokoládénak, mert itt csak annak adnak a lányok csokit, akibe tiszta szívből szerelmesek! Az itteni kultúrában ez egy nagyon jelentős dolog!


#35:


Igen, eléggé magamnak való vagyok. Az osztály- és iskolatársaimat csak a rengeteg hülye youtube-os poénfigurák, meg az, hogy milyen ruhát meg pc játékot árulnak, meg ilyenek. Én jobban szeretek politizálni, filozofálni, és inkább a tanulással, és a jövőmmel foglalkozni.


+1...akkor te megtaláltad azt a kivételes egy a millióból pasit. Amugy nem tudom mi olyan nagy benne, de végülis a 15font/óra...Hát több mint a semmi.


#36:


Majd ha nem telefonról leszel, nyugodtan reagáld csak le a dolgokat!


Egyébként tudom, hogy milyen gyereket nevelni! Miután a szüleim meghaltak, unokanővéremhez költöztem, és szinte állandóan én voltam a lányával fél éves korától 6 éves koráig. Én pelenkáztam, etettem, fürdettem, öltöztettem, felkeltem hozzá éjjelente, reggel elvittem az óvodába, délután érte mentem, e mellett pedig én végeztem a házimunkát (főzés, mosás, takarítás). Mindezt suli és (igaz csak a gyerek 2 s fél éves korától) munka mellett!


Eddig sem "éltem ki magam" és továbbra sem szándékozom! Én fel tudtam állítani egy olyan sorrendet, hogy ne a szórakozás legyen elől!

2014. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Talan ha lenne eszed, mar rajottel volna (szazalekok alapjan) hogy a csokis kommenteket egy ember irta... en.


A Valentin-napi csoki akkor is vicces, legyen az Japan, vagy USA, vagy akarmi. :)


Te pattogtal a jo fizetessel, meg hogy milyen meno vagy.

Lenezed a masikat, youtube-os figurak, azt hiszed te xartad a spanyol viaszt. Talan ha egy kicsit nyitottabb szemmel jarnal, akkor tudnad, hogy semmivel se vagy kulonlegesebb csak azert amiert szeretsz filozofalni, meg politizalni... xD most ettol hasra kene esnunk amugy? A gimimben egy atlagdiak lettel volna...


6 ev mulva ugy se fogsz ide irni... de nem is hiszem, hogy apukaskodni fogsz 22 evesen a 36 eves feleseged mellett, foleg, hogy a nok hamarabb "hervadnak" mint a ferfiak. Sajnos nekunk nem all olyan jol az oregseg, a ranc, az oszules es a hajhullas, mint nektek ferfiaknak...

Na meg az a franya menopauza...


Minden jot azert!

Viszont egy dolgot ne felejts el: SOHA NE NEZD LE A MASIKAT! ha masert nem, akkor csak azert, mert nem tudhatod kivel allsz szemben :)

2014. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Édes drága gyermekem, legalább figyelj már oda, ha hazudsz! :D

Tehát Japánból jársz a Pólus Tesco-ba kasszázni? Az ám az ingázás! :D

2014. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!