Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 23 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 23 éves pasi ha olyat mond hogy gyerekeket szeretne tőled és ezt többször hangoztatja, komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Vagy csak úgy mondja? És ha az esettek 90%-ában ő hozza fel a témát elég sokszor? Komolyan gondolja vagy csak így akar hatni egy nőre és ezzel akar érzelmeket elindítani h a nő szeresse?

2014. jan. 7. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy te nem szülsz neki gyereket.Te még nem értél meg rá.
2014. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor úgy gondolja, de később megbánná.
2014. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy komolyan gondja, de szerintem sokkal inkább kérdés az, hogy felelősen v. felelőtlenül mondja-e.


23 éves srác lehet jól kereső is(pl. multinál mérnök), vagy csóró büfé szakos egyetemista v. aprópénzt kereső is. Előbbi részéről ez lehet egy felelős döntés, utóbbiak részéről pedig felelőtlen.

2014. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És szerintetek pasik mondanak csak ilyen úgy a barátnőjüknek?
2014. jan. 7. 16:38
 5/11 A kérdező kommentje:
* ilyet
2014. jan. 7. 16:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez személytől függ. Ismeretlenül nehéz lenne megállapítani, hogy komolyan gondolja-e ,hát figyeld meg, közben milyen arcot vág, mikor erről beszél,stb:)
2014. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Girgoy ***** válasza:

Izé... én még eddig olyannal találkoztam, hoyg a nő már szeretett volna ygereket, de a manusz nem. Most már az is probléma, ha a férfi szeretne gyereket?


Szerintem egyébként viccből nem mond ilyet egy férfi, de nyílván Te jobban ismered az illetőt és valami miatt felmerült benned a kétely. Vagy Te magad nem szeretnék gyereket és a zavarodat palástolod és átvetíted rá? Te hogy állsz a gyerekvállaláshoz?

2014. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Girgoy ***** válasza:
Esetlegh Te nagyon szeretnél, csak nem tudod, hoyg férfi is? Egyébként 23 évesen manapság ritka tényleg az ilyen férfi, de nem lehetetlen, szerintem 23 évesen is akarhat valaki ilyet, de ahhoz amúgy komoly gondolkodású férfinak kell lennie, aki tudja is vállalni azt, amivel a ygerek jár. Egzisztencia-teremtés, gondoskodás, nevelői képességek, stb. Ezek megvannak?
2014. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én magam is családcentrikus vagyok, ez nálam nem kérdés.

Számomra furcsa h 23 évesen hogy gondolkodhat valaki ilyen komolyan.

2014. jan. 7. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:

A férjem 22 éves volt amikor összeházasodtunk. Én 25. Az előtte lévő másfél éves kapcsolatunkban is mondta hogy szeretne majd gyereket tőlem. Nem tudom miért olyan nagy dolog ez. Megtörténhet, és lehet őszinte.


Annyi a lényeg, hogy csak akkor szülj, ha elvett (már ha házasságban akarsz élni) és úgy érzed biztos a kapcsolatotok. Illetve egyedül is fel tudnád nevelni. (van munkád)


27/N

2014. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!