Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki utálja a pasimat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki utálja a pasimat. Akkor valami nincs rendben körülötte igaz?

Figyelt kérdés
Nem régen ismertem meg, és mesélték, hogy mindenki utálja. Meg kéne tudnom, vagy amig velem rendes addig nem érdemes?

2013. dec. 12. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

"Nem régen ismertem meg,"


De már a "pasid"? Szánalom.

2013. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:) szerintem az, hogy valaki a barátom nem jelenit h szerelem van. MErt nincs is. de attól még megpróbáljuk. nem kioktatást kértem aranyos, hanem tanácsot
2013. dec. 12. 12:42
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Utóbbi. Amíg veled rendes addig ne érdekeljen mások véleménye. Engem is sokan utálnak pedig sosem adtam rá okot. Nem értem miért ilyenek az emberek.
2013. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos van oka, de ezt ne tőlünk kérdezd hanem attól aki azt modnta hogy mindenki utálja. Akkor talán okosabb leszel.
2013. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

":) szerintem az, hogy valaki a barátom nem jelenit h szerelem van. MErt nincs is. de attól még megpróbáljuk."


Ezért tart ott a mai fiatalság, ahol. :)

2013. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
majd rájössz te is előbb utóbb :)
2013. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"amig velem rendes addig nem érdemes?"


lehet veled ADDIG kedves, amíg meg nem dugott, majd el nem hagyott. aztán te is belépsz az utálók táborába. ha valakinek rossz híre van, az nagy valószínűséggel nem alaptalan. nem zörög a haraszt...

2013. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Elöbb ismerd ki, utána gyere vele össze, másképp úgysem tudod meg! Nem értem, minek szerelem nélkül összejönni, aztán meg késöbb sírsz, hogy hogy voltál képes összejönni vele..
2013. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Harapós Sárkány


Mert te több évi ismertség után jössz csak össze valakivel?


Van egy olyan érzésem, hogy nem vagy több 25-30nál, de a "bezzeg a mai fiatlok" már nagyon megy :D

2013. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért utálja mindenki a pasidat? Na ezt kellene megtudnod, de mi sem téged, sem a pasidat nem ismerjük.
2013. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!