Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak nekem elgondolkodtató?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem elgondolkodtató? (bővebben lent) Ez is megnehezít egy ismerkedést?

Figyelt kérdés

Szóval.. itt is olvastam, hogy valakinek van barájta (3 éve vannak együtt) de a lány másba szerelmes, nem akar szakítani vele, de nem tudja, a másik fiu mit érez iránta. Most akkor ha ő is szeretné, akkor eldobná vagy mi?


Meg, hogy pl 10 éve együtt élnek, jool megvannak házasságban, esetleg gyerek is jön/már van, de vagy a nő, vagy a férfi másba szerelmes. Ez elgondolkodtató.



Emiatt is most abba hagytam az ismerkedést (am sem ment jool) , mert kicsit félek, hogy ugyanez lenne a helyzet. Akkor inkább mégtöbb elutasítás, mint ez.



2014. jan. 11. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Te lány vagy fiú vagy?

Milyen idős vagy?

2014. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki így állna a kapcsolatokhoz,akkor kihalna a világ. Szerintem, ha mind a két fél dolgozik a kapcsolatukon és nem a sablonos "nincs meg a lila köd" dolgon agonizálnak, akkor működik a dolog. Viszont, ha valaki eldobja a párját egy másikért, az később is meg fogja tenni és annak soha nem lesz senki sem elég jó, hogy egy életen át vele maradjon. Szerintem a kommunikáció hiánya a legfőbb baj.
2014. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

PEdig csak annyit kéne tenni, hogy ha elmúlt a szerelem, őszintén megbeszélni.

Amit te mondasz az tipikusan a fej levágásával gyógyítsuk a fejfájást esete.

Nettó baromság így együtt maradni, de ilyen averzió miatt kihagyni a párkapcsolatot szintén az.

2014. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kapcsolatban valamelyik fél másba szerelmes,annak több oka van,felhoznék párat:


- nem ápolják a viszonyukat. Ha két ember igazán törődik egymással, és úgy tekint a párjára,mint a kapcsolatuk elején, ott nem lehet gond. Az érdeklődést évek múltán is fenn lehet tartani, de ehhez sok munka kell, és nem elég, ha csak az egyik fél töri magát. Akkor is küzdeni kell egymásért, ha már együtt járnak, újra és újra meg kell hódítani egymást. Egyéb esetben lankad az érdeklődés, elhanyagoltnak érzik majd magukat, és nyilván az fog történni,amit írtál...


Érdemes rákérdezni a párunktól,mi az,amitől úgy érzi, hogy igazán szeretjük, és ha tényleg szeretjük őt, meg fogjuk tenni a kedvéért,amit kért tőlünk, és persze ennek fordítva is igaznak kell lennie.


- másik dolog: a megbocsátás. Sokan a jelen pillanat helyett a múltban élnek, a veszekedések okozta fájdalmat nem hajlandóak megemészteni, folyton folyvást fölhozzák,és a másik fejéhez vágják. Szintén kiábránduláshoz vezet. Megbocsátani nehéz,de tudni kell.


- harmadik: ha a felek nem tudnak közös hangra jutni, nem ugyanazok a céljaik, képtelenek a kompromisszumokra. Ha két embert ugyanaz a cél vezérel, szorosabb kötelék alakul ki közöttük.


Egyébként sosem értettem,hogy az emberek miért értékelik többre a mulandó fellángolásokat,mint az IGAZI(!!!), mély szeretetet. Persze nyilván könnyebb azt mondani, hogy "már nem szeretlek, szakítsunk", mint azt, hogy "gondok vannak a kapcsolatunkban, oldjuk meg,mert szeretlek,és nem akarlak elveszíteni!"....


Szó, mi szó: ne add fel. Egy időben én is így gondolkodtam,mint te,de nem adtam fel a keresgélést, és végül megtaláltam azt az embert,akivel együtt szeretném leélni az életemet, és akiért bármit megtennék. Fel a fejjel! :)

2014. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az ételt nem hagyják kihűlni, tehát folyamatosan melegítik az nem hűl ki. Ugyanez a dolog a kapcsolatnál. Csak annál múlnak el az érzelmek, aki nem is akarja igazán komolyan azt a kapcsolatot.
2014. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17f, am eddig érkezett válaszokat meg köszi
2014. jan. 11. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!