Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolgok és tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgok és tulajdonságok kellenek ahhoz, hogy össze tudjak hozni egy párkapcsolatot, vagy legalább egy sikeres ismerkedést?

Figyelt kérdés
Mármint azt tudom, hogy rendes ruházat, ápolt frizura, de ezeken kívül még milyen külső/belső tulajdonságok kellenek még?
2013. okt. 12. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én alacsony vagyok (kb. 168 cm), 65 kg vagyok ruhástól mindenestől (ennél soha nem voltam több életemben), sportos sem vagyok.
2013. okt. 12. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Légy gazdag, és törj világhatalomra.
2013. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát csak azt tudom, milyen tulajdonságokkal vagy teljesen esélytelen a lányoknál: alacsonyság, dagadtság, rondaság. Ha ez a 3 együtt van, soha sem lesz barátnőd, amit az én esetem ékesen példáz.
2013. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A magasságomat, meg a testalkatomat már leírtam feljebb. Az hogy ronda vagyok-e azt nem tudom meg mondani mert magamat olyan hétköznapiasnak/normálisnak találom de ez csak az én személyes véleményem magamról.
2013. okt. 13. 12:27
 6/10 Bebee válasza:
Akkor linkelj be egy fotót és megmondjuk. :D
2013. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd szerintem inkább holnap. Így este már hova fényképezzem magam? Meg nincs is igazából jó fényképezőgépünk amivel egy normális fotót tudnék magamról késziteni.
2013. okt. 13. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:

a belső tulajdonságaidon vajmi keveset tudsz változtatni, szóval azt hagyjuk is


a külsőt illetően számomra az egyik legfontosabb az igényesség. ez több mindent takar: legyen ápolt, legyen jól öltözött (nem márkás cuccokra gondolok), és a testfelépítésével is foglalkozzon, mert aki dagadt, az tunya. egy igényes férfi ad a kinézetére és nem szed magára +10 kilót.


a másik számomra nagyon fontos, a kisugárzás. legyen egy srác jófej, humoros, tehát inkább vidám természetű (nem h.lyegyerek, csak szimplán mosolygós).


az udvariasság, etikett ismerete pedig alap kell, hogy legyen. egy férfinek tisztában kell lennie az illemszabályokkal. anélkül nem férfi a férfi.

2013. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel magadra olyan tulajdonságot,amivel nem rendelkezel!Mert úgyis hamar kiderül milyen ember vagy igazából!Add önmagad!Akinek kellesz,annak mindenestől.Akinek meg nem tetszik az aki vagy,az keressen mást magának.
2013. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt de még az se lehet mondani, hogy normális testsúllyal rendelkezek (65 kg vagyok mindenestől), és vagyok kb. 168 cm magas. Öltözködésem átlagosnak lehet mondani, ápoltság meg a rendszeres fürdés, fogmosás, hajmosás tehát az rendben van. Etikett és az udvariasság nálam alapnak mondható.
2013. okt. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!