Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetek a csajnak? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek a csajnak? Tényleg lehet valaki ennyire más?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Van egy csaj, 22 éves. Egyetemen ismerkedtünk meg. Mondhatjuk úgy hogy ő 10/10-es, iszonyat jó nő. Hosszú szőke haj, szép hosszú lábak, sportos alkat, szép-helyes arc. Én meg egy csúnyább srác vagyok. Bár sportolok, de nem vagyok arcra egy adonisz, nem is volt sok barátnőm (na ne úgy képzeljetek el mint a lúzer srác, csak nem vagyok egy kiemelkedő testi adottságú, inkább az átlagos alja, skálán 10/5-ös). Szóval nem is úgy indultam neki az ismerkedésnek hogy ebből kapcsolat lehet, magam és a barátaim szerint is annyi az esélye a dolognak, mintha a Playboy címlaplányaival akarnék összejönni. Szóval összehaverkodtunk, sok időt töltöttünk együtt baráti alapon. Elkövettem a legnagyobb hibát, szerelmes lettem belé, de nagyon. Persze észrevette a környezetünk, sokan "sajnáltak is engem" miatta. Néhány hete egy bulin lefeküdt az egyik menő/jópasi csoporttársunkkal. Egészen Szilveszter estig nem is láttam, nem reagált a megkereséseimre, eltünt minden közös helyünkről. Én nem zaklattam tovább, gondoltam hogy elege lett a reménytelen szerelememből (sajnos már ő is észrevette hogy beleszerettem) és azt akarja hogy kopjak le hogy ő tovább élhesse az életét. Szilveszter este úgy terveztem hogy itthon maradok egyedül, de végül elmentem random egy haverom bulijára. Ott volt ő is, már elég részeg állapotban. Úgy csinált mintha nem is ismernénk egymást, direkt elkerült. Elég sz*rul esett, ezért végig elvonultam. Egyszercsak kijött hirtelen hozzám az erkélyre és sírva elkezdte mesélni hogy őt mindenki k*rvának nézi, pedig 2 pasija volt eddig és több mint egy éve nem is feküdt le senkivel a csoporttársunkig. És hogy őt mindig kinevette minden fiú, az általános/közép iskolába végig csúfolták, 18 évesen volt az első csókja. Nem hiszi hogy ő kellene is bárkinek, főleg nem nekem. Meg különben is tetszem a barátnőjének, biztos nekem is az a csaj tetszik inkább és őt csúnyának gondolom azért csak barátkozok vele és nem udvaroltam neki. És hirtelen megcsókolt.


Nem tudtam hova tenni a helyzetet utána, ő elrohant én meg hazamentem mert nem találtam sehol. Azóta nem beszéltünk, elvileg ma fogunk talákozni, írt Face-en hogy látni akarna. Szerintetek hihetek neki? Igazat mondhat? Őszintének ismertem meg, de nehéz elhinnem hogy akarna tőlem bármit is. Az egyetemen kb. levegő vagyok a többi csajnál, 10 próbálkozásomból 9-10 sikertelen. A csaj amúgy olyan hogyha meglátnátok akkor az lenne az első gondolatotok hogy "ez a suli k*rvája, biztos pénzért árulja magát mindenhol és csak 0 kmes BMW-be hajlandó beszállni" Tartok tőle hogy mi lesz, ha nem fog engem felvállalni, mert úgy látom hogy nagyon ad a kívülállók véleményére, meg nagyon szereti úgy mutatni magát mintha valami nagy celeb lenne vagy milliomos lány.


Lehet hinni hogy egy ilyen lány tényleg önbizalomhiányos és csupán csak szeretetre és szerelemre vágyik egy olyan sráctól mint én?



2014. jan. 2. 12:51
1 2
 1/17 Tarnolf ***** válasza:
100%

"nagyon szereti úgy mutatni magát mintha valami nagy celeb lenne vagy milliomos lány. "


Ezzel talán azt palástolja, hogy mennyire szomorú legbelül. És talán tényleg csak szerelemre és szeretetre vágyik. Viszont, ha ez van, az lenne a legjobb, hogyha változtatna a kifejezésmódján, mert emiatt nézhetik a "suli k*rvájának".


De azért nem venném készpénznek amit mond, lehet, csak sajnáltatja magát. :) Nem szoktam ilyet mondani, de ne bízz meg benne a kezdetektől, mert talán hatalmasat fogsz csalódni, de ne is bizalmatlankodj mindig, egyszerűen csak tartsd nyitva a szemed.

2014. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Ő is ember, és ha jó fej vagy, rendes vele, meg minden, akkor miért ne láthatná meg benned azokat az értékeket, amit keres a férfiakban!? Volt egyszer egy hasonló történetem, mármint annyiban hasonló, hogy egy olyan nő mellett találtam magam, aki 1000x jobb nálam, és én is kételkedtem benne, hogy komolyan gondolja. Ezzel szúrtam el. Annyit tudok mondani neked, hogy ha elhiszed, amit mond, akkor is a legrosszabb dolog, ami történhet veled, hogy egy gusztustalan tréfa áldozatává válsz (de erkölcsileg akkor is te maradsz felül), viszont ha nem hiszed el, akkor óriásit veszíthetsz. Nem csak a lányra értem, de önbecsülésre, meg arra a "mi lett volna, ha..." című dologra. Ha én újra csinálhatnám, hinnék, és bíznék magamban. Nem csak a külső a fontos, pláne nem a nőknél. Csak mi vagyunk ennyire a látvány rabjai, ők kevésbé. Vágj bele! Hajrá! Fel a fejjel! És irigyellek! ;)
2014. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Költőnő? ***** válasza:
100%

ha őszinte a lány, azt neked kell érezned.

h mi lesz, az majd kiderül.

ha egy pár lesztek és tényleg értékes ember: vállalni fog.

2014. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

volt egy ilyen lány nekem is az életemben.


Csak a problémái megoldására használ téged. azért akar talizni veled. Engem is csak arra használt hogy erőt gyűjtsön.

2014. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg. De ne szeresd túlságosan, mert az el fogja riasztani. nem veszíthetsz semmit, nem?
2014. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Már nem azért de egy ilyen jó csaj, akibe szerelmes vagy ilyet mond neked és te nem rohansz utána ahogy elszalad, nem koslatsz utána azonnal amint kijózanodott hogy megbeszéljétének, hanem hazakullogsz és itt tökölsz isten tudja hány nappal a buli után akkor megérdemled. Most mégis mit árthat ha azonnal elintézed a dolgot? Ha ki is derül, hogy nem az van amit mondott, akkor is legalább tisztázva lesz.
2014. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
részegen nem vagyunk önmagunk. ebből én nem következtetnék semmire.
2014. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Igazából azt akarom elkerülni, hogy hiteget engem a szerelmével, eltesz "tartalékba" és közben összeáll megint a "menő srácokkal". Ha meg dobják, rohan hozzám. Van egy ilyen rossz érzésem.


Találkozni fogok vele este, rohanni eddig nem akartam utána bármennyire is szeretem (nem akarom kiadni magam azonnal, amíg nem tudom mi az igazi helyzet). Kiváncsi leszek mit akar, remélem nem a "maradjunk inkább barátok, részeg voltam" kezdetű mondatot fogja előadni.


Egymás között aranyos, kedves, helyes, még megfordult a fejemben az is, hogy ilyen feleséget keresek. Mások előtt meg menősködik, flegma, kihívó. Én hiszem hogy négyszemközt nem lehet ilyen sok ideig megjátszania magát, voltunk együtt kirándulni, stb. Viszont az más kérdés hogy milyen lesz a viselkedése hogyha mondjuk összejövünk.

A másik amitől tartok az, hogy szimplán a barátnője iránti féltékenysége miatt (neki biztosan tetszem) vallott szerelmet, mert meg akar tartani magának, irigyel a barátnőjétől és tőlem várja hogy helyrebillentsem a közeledésemmel az egóját. Vagy tényleg most jött rá mit érez.

2014. jan. 2. 13:51
 9/17 anonim ***** válasza:
majd írd le,hogy mi történt, szurkolok!!
2014. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy annyira rosszul jársz vele, ha használ kicsit. Akkor ha te sem vársz többet. Szerintem vedd ki ebből a kapcsolatból ami benne van. Ne úgy állj hozzá, hogy ha nem ő lesz a feleségem, vagy nem lesz tartós barátnőm, akkor inkább semmit, mert nehogy már. Szerintem vedd könnyedén és lesz ami lesz. Ne sértődj meg, ne várj el semmit csak érezd jól magad. Mellesleg egy ilyen hozzáállással van arra is a legtöbb esélyed, hogy ő jól érzi majd magát melletted.
2014. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!