Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm! (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm! (többi lenn)?

Figyelt kérdés

Megcsalt a barátnőm 10 év után,én végig hűséges voltam!Most úgy van hogy maradunk együtt!Megbeszéltük!Én nagyon szeretem,ő is engem úgy érzem!És 10 évet eldobni nem akarok! Ne azt kritizáljátok légyszi hogy miért maradok vele hanem a kérdésre válaszoljatok légyszíves!


A kérdésem az lenne hogy,hogyan tudnék önbizalmat növelni,hogy tarthatnám magamat többre!Nem nagyon kaptam senkitől semmilyen jelzést erre vonatkozóan elég rég óta részben a munkám jellege miatt részben hogy nem nagyon jártunk el semerre!Néha mondta a barátnőm hogy jó a hajam,de ennyi!Szóval mit tegyek hogy a barátnőm felnézzen rám,és az (alfahímnek) tekintsen!Elég sportos alkat vagyok,és régebben jóképűnek mondtak!Valami tippeket mondhatnátok!Köszönöm



2013. dec. 17. 09:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. ezek után nem is csodálom. neki ezek szerint 10 év nem jelent semmi akkor meg minek erőlködni, innentől felesleges bármit is szenvedni ezzel.
2013. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Elmondta, hogy mi volt az oka a megcsalásnak? Hiányzott neki valami? Ezen lehetne változtatni, ha mondott konkrét dolgokat. Talán csináljatok közös programokat gyakrabban, mozduljatok ki, hogy kicsit felpezsdüljön az életetek.

Én egyébként megértelek, hogy nem akarsz 10 évet eldobni és még mindig szereted.

2013. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
hát mit mondott miért csalt meg?
2013. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az okára azt mondta hogy nem voltam kedves vele,hogy nem szépen beszéltem vele,és nem érezte nőnek megàt mellettem!Részben igaza is van,de ez fordítva is így volt!
2013. dec. 17. 09:46
 5/27 anonim ***** válasza:
így nem lesz önbizalmad, csak neki.
2013. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Mi is ennyi ideje vagyunk együtt! És én is megértem,hogy fontosabb mint,hogy kidobd. Valószínű szerintem is,hogy valami hiányzott neki.

Már annyira megszokott ez a kapcsolat köztetek,hogy hiányzik a tűz. Én ezt tudom elképzelni. Esetleg szoktál neki kedveskedni? Gondolok itt,hogy néha megleped csokival, virággal, ilyesmivel? Igaz neki is akarni kell! De esetleg ha randizgatnátok többször. Ezek szoktak elmaradni ennyi idő után. És lehet már túl monoton volt. Elég baj ha nem dicsér meg néha, ebből látszik,hogy ő is hibázott! Te szoktál neki bókolni,hogy érezze még mindig kívánatos nő a számodra.

2013. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, és miért szeretnél vele maradni? szerelmes vagy belé? nem hinném.
2013. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
én meg nem értem meg, adnék én neki tüzet az biztos. ha hiányzik valami akkor sem ez a módja a dolognak
2013. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szoktam neki kedveskedni csokival chipsel amikor boltba megyek mindig veszek neki valamit,!28 éves vagyok!És nagyon szeretem!Hogy miért nem tudnak a nők hűségesek lenni,tisztelt a kivételnek!Én nem tenném meg vele soha,előbb inkább szakitanék vele mielőtt más nőhöz nyúlnék!Pedig benne bíztam a legjobban a földön!
2013. dec. 17. 10:01
 10/27 anonim ***** válasza:
hát akkor menj el szépen könyvtárba vagy tölts le a netről egy tonna párkapcsolatos könyvet és olvasd el őket.
2013. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!