Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet, hogy kiszerettem belőle. (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon buta kérdés lesz, de nem tudok mit tenni vele.

Szóval, van egy fél éves párkapcsolatom, de megismertem egy fiút, akit nagyon tetszik. (nem történt vele semmi mert nem akarom megcsalni barátom). Ő az első komoly kapcsolatom és mindig ott áll mellettem ha szükségem van rá. Viszont kezdem úgy érezni, mint ha már nem szeretném annyira mint régen. Szakítsak vele? Már magam sem tudom mit érzek. Ez csak a tömény lényeg volt, ennél még bonyolultabb a történet, viszont legyetek szívesek segíteni. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tegyek?

(bocsi a buta kérdésért)



2014. jan. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél év pont elég ahhoz, hogy kihűljenek az érzések, ha eleve nem voltak túl mélyek. Ha az első komoly kapcsolatod, akkor bőven van még esélyed próbálkozni, tapasztalni, nem érdemes leragadni az elsőnél, mert nem tudhatod, hogy milyen lenne mással.
2014. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fél év nem sok. Nyílván nem mély lelki szerelmet éltél meg, vagy kiszerettél belőle, különben nem zavarodnál meg ennyire.Tapasztalat. Ami pedig ennyire ne megy, később csak rosszabb lesz. Szvsz időpazarlás saját részedről, és a párod részéről is.


20F

2014. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom, hogy a nem túl mély érzéseken alapuló kapcsolatok 3-6 hónap után hűlnek ki. És utána már csak lejtmenet van. Jobb, ha mielőbb kilépsz.
2014. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Ő szeret engem, és nagyon büntudatom van, amiért én meg azt sem tudom hogy érzek...Meg ha szakítanánk hiányozna..Az lenne a legjobb, ha csak barátok lennénk, de szerelemből barátság nincs.
2014. jan. 16. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
"de szerelemből barátság nincs" - van, de csak jóval később, mondjuk évek múlva.
2014. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mcgalagony17 ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy bizonyosodj meg a másik srác érzéseiről és arról, hogy tényleg komolyak-e a szándékai. Csak akkor dobd ki a barátodat, ha a másik valóban komolyan szeret téged. A megszokás nem kifejezetten rossz dolog, ha valakivel alapvetően jól kijössz:)
2014. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem volt hasonlo helyzetem nemreg , szakitottam vele es azota minden rendben van :) en uy ereztem magamat mintha hazudnak neki minden beszelgetesunkkor ezert elmondtam neki az egeszet es azota is baratok vagyunk :)
2014. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!