Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem belőle? Nem akarok nélküle lenni.

Figyelt kérdés

Direkt nem azt írtam, hogy élni, mert tudnék nélküle, csak nem lenne érdemes :S


Másfél év után lehet hogy kiszerettem belőle? Vele akarok lenni, de úgy érzem túl korán találkoztunk... Neki én vagyok az első, nekem ő a második. Úgy érzem ennyi idősen nem éltem eleget, kipróbálnám milyen mással is. De nem csak rólam van szó, azt akarom hogy ő is éljen, csajozzon! Nem akarom hogy csak velem legyen, próbálja ki mással is, hogy később ne hányhassa a szememre hogy nem hagytam őt élni... :S

Egyszerre akarok vele lenni, és mással is. Tartsunk szünetet? Lenne értelme? Bárcsak 1-2 évvel később találkoztunk volna :S

Ő nagyon fontos nekem... De nem érzem hogy már úgy szeretem ahogy "kellene"! Mit tegyek?:S


2014. jan. 1. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ne itt velünk, hanem vele.
2014. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap elmondtam neki hogy nem vagyok tisztában az érzelmeimmel... Nem tudjuk hogyan, hova tovább :S
2014. jan. 1. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
"Bárcsak 1-2 évvel később találkoztunk volna" - hát ez elég rövid idő, semmit nem befolyásol! Miért akarod kipróbálni mással is, ha neked ő már eleve nem az első? És ne döntsd el helyette, hogy ő kipróbálja-e mással, ha igazán szeretitek egymást, akkor mit foglalkozol az élet azon szokásával, hogy "az első még nem az igazi"? Már pedig vannak, akiknél igen! Ha őszintén szeretitek egymást, akkor ezt felejtsd el, ha neki ez eszébe sem jut, akkor te eleve miért foglalkozol ezzel a témával? Az első szerelemmel leélni az egész életet - szerintem nagyon romantikus, lehet, hogy ő is így van ezzel! Tanácsként ennyit tudtam adni, de ezt igazából csakis vele kell megbeszélned.
2014. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért gondolom ezt, mert mikor egy hónapig nem tudtunk találkozni, félre akart vonulni mással... Tehát igényt tartana arra hogy mással is legyen...

Igen, az előbbire rájöttem... Megbeszéltük, együtt maradtunk. De nagyon sokáig haragudtam rá, nem bíztam benne.

2014. jan. 1. 20:55
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez egy baromság. Szerintem ne legyetek együtt se most se később.
2014. jan. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Te az élettel nem vagy tisztában nem az érzéseiddel. Azt meg nemtudom neked elmagyarázni.
2014. jan. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!