Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagytam, de nagyon bánom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam, de nagyon bánom, és szeretném visszaszerezni, de milyen módszerekkel?

Figyelt kérdés
Néhány héttel ezelőtt szakitottam a barátnőmmel, de az egész egy félreértés volt. Veszekedtem vele, azt hittem hogy szakitott velem, és haragudtam rá! Másnap nem értette hogy miért vagyok vele bunkó. Szakitottam vele. Kiderült hogy ő semmit sem tudott arról hogy szakitott velem! Nagyon megbántottam, azt irtam neki hogy köszönöm a 3 hónapot, és hogy boldoggá tett, de ezt én nem tudtam viszonozni! Azt hiszi nem szeretem! Azt mondta ha bebizonyitom neki hogy szeretem, akkor megbocsájt. Igy is megbocsájtana, de nem talál rá okot! Nem tudnátok adni néhány tanácsot hogy mit tegyek hogy visszahóditsam a szivét? Csináltam már neki egy videót, meghatódott! Olyasmi ötletek kellenének mint, rádióban a kedvenc dal, megható szöveg. Ilyesmik! Előre köszönöm! Bármit megteszek hogy visszakaphassam! F/16

2014. jan. 19. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
te magad legyél megható ne más tollával ékeskedj. írj neki egy verset, lehet szabad stílusú is (nem kell rímmeljen), amiben kifejted az iránta érzett érzéseidet.
2014. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!