Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam visszaszerezni vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Kb fél éve nagyon rossz volt a párkapcsolatunk, ő is és én is tehettem róla. Ő próbált rajta javítani, de én nagyon elhidegültem. Sokszor megígértem, hogy változtatok, akkor pár napig jó volt, aztán megint rossz..

2 napja szörnyen összevesztünk, olyan dolgot tettem, amiért nagyon szégyellem és gyűlölöm magam.

Ez volt a pont az i-re, teljesen kiszeretett belőlem. Nem akar engem.


Most azt mondja, hogy soha többet nem akar velem kapcsolatot, teljesen reménytelen, stb.

Ez nagy pofon volt számomra és most tényleg megváltoztam.


Arra gondoltam, hogy pár nap múlva ráírok fb-on, mintha nem ismernénk egymást, ismerkedni szeretnék vele.. Mindent elölről kezdenénk, tiszta lappal, mintha egy új kapcsolat lenne. Aztán majd pár hét múlva 1. randi meg iyenek..


Tényleg megváltoztam, soha nem fogok úgy viselkedni, nagyon szeretem őt. Viszont most se velem se mással nem akar kapcsolatot..


Szerintetek sikerülhet? Én ebbe nem tudok beletörődni..


2013. nov. 1. 12:57
 1/10 A kérdező kommentje:

Részemről menne, hogy új lappal kezdjük, nem gondolnék a régi rossz dolgokra. Szerintem neki is menne, látná, hogy megváltoztam.


Csak vajon belém szeret-e újra? (Többször újraélesztettük már a szerelmünket, de nem ápoltuk..)

2013. nov. 1. 12:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Edd meg, amit főztél.
2013. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja, hogy megváltozik. Ideig óráig tart csak. Ez a vonat elment. Ami elromlott, miért kell erőltetni???
2013. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na azért ő sem szent, a tettei miatt hidegültem el
2013. nov. 1. 12:59
 5/10 A kérdező kommentje:

De én nem ilyen vagyok! Nem tudom, mi történt velem, a kapcsolatunk elején sem olyan voltam, mint nemrég.

Én nem ez vagyok, tényleg nem tudom mi ütött belém, ráadásul ennyi időn keresztül.


Szóval nem megváltozni akarok, hanem visszaváltozni... Én nem ez vagyok..

2013. nov. 1. 13:01
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom miért, de úgy éreztem, hogy bármit megtehetek, nem értékeltem őt, nem gondoltam bele, hogy vajon mit érez.

Most már mindent értek, észhez tértem. Csak ez most kevés.


Ha még egyszer úgy viselkednék, saját magam ugranék ki az ablakon, ennyire komolyan gondolom a visszaváltozást..

2013. nov. 1. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mit akarsz, hanem, hogy mennyire akarod! Hajrá ;)
2013. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát én eszméletlenül akarom, mert nélküle minden nagyon rossz. Mindent megtennék érte.. Fel sem tudom fogni, hogyan háríthattam a bújást, ölelést.. Most mindent megadnék 1 percért..


Mit gondolsz, el tudom érni, hogy akarjon és belém szeressen?

2013. nov. 1. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
szia. azota mi tortent veletek? :)
2016. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. amugy meg ha az en exem ilyen belatasra terne uristen de orulnek :D de nem fog... elvan az o maga onzo vilagaban, ahol se lat se hall csak az a jo amit o mondd es tesz :D
2016. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!