Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » TETSZIK EGY FIÚ, DE NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*lány* kérdése:

TETSZIK EGY FIÚ, DE NEM ISMEREM? (lent)

Figyelt kérdés
na szóval középsulis vagyok és kilencedikes tetszik egy 11. es fiú de nem ismerem (fb-én ismerősöm) nagyon-nagyon tetszik a tegnapi buliba is ott volt de semmi észre se vet hiába néztem meg mosolyogtam. a suliba az osztályunk a legmesszebb van egymástól még nem is egy emeleten. hetente max 2szer látom. ráírni nem merek mert abból egyből levágja hogy akarok tőle valamit. meg az tök gáz hogy egy ismeretlen csaj ott irogat neki meg hát facebookon se valami nyerő.Nem nagyon szeretnék én kezdeményezni.(még nem volt barátom)még közös ismerősünk sincs SEGÍTSETEK NAGYON TETSZIK!!!

2014. jan. 19. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ráírsz valami kamu ürüggyel a buliról, biztos akad téma. Aztán , hogy szeretnéd megismerni . Nem kell ezt túlbonyolítani.
2014. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nekem is pont ez a bajom...:/ 15/l
2014. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
enis így vagyok ezzel:///
2014. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utólsó értelem lvl99999...én pont nem ilyen vagyok , ezért is írtam hogy facebookon nem akarnák "ismerkedni"
2014. jan. 19. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van, egy 12. srác teccik de olyan jóképű az összes barátnőmnek is ő tetszik és nem hiszem hogy van eséjem nála mégha meg is tudnám szólitani
2014. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ajj szerintetek mi legyen...én azt érzem lenne nála esélyem
2014. jan. 19. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első kommentemet dísznek írtam? Vagy te kezdeményezel valamit vagy nem lesz semmi. Nézéssel és mosolygással nem lesz kapcsolatod a büdös életben
2014. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hajrá! Oda kell állítani elé a suliban és elmondani mi a helyzet. Nem érdemes hiú ábrándokat kergetni! Nem lesz semmi baj, veszteni valós ugy sincs.
2014. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szerintetek írjak rá??? de rá irok akkor mit beszéljünk ?? ráírokhogy: Szia, ő is hogy szia és??tovább?
2014. jan. 19. 17:34
 10/10 moneyrunnin@ ***** válasza:
# 4 hahahahaxd köszi
2014. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!