Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudod hogy szerelmes vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod hogy szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Mik a szerelem jelei?

2014. jan. 19. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A pillangok a hasadba erzes:)
2014. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Folyton rá gondolsz, "vele kelsz, vele fekszel". Legszívesebben folyton vele lennél és hiányzik, ha nincs veled. Nagyon erős vonzódást érzel felé.
2014. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is sokat gondolkodom ezen,h honnan lehet tudni.

Eddig egy ertelmes magyarazatot kaptam,miszerint,akkor vagy szerelmes,mikor mar fel sem merul benned a kerdes,h az vagy-e.

2014. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak rá tudsz gondolni
2014. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha 3 fiúba vagyok egyszerre?
2014. jan. 19. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehetsz egyszerre több emberbe szerelmes. Erős testi vágyat érezhetsz több személy iránt is, vagy kedvelhetsz is többet de ha valakibe szerelmes leszel... nos, azt tudni fogod.
2014. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!