Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó/nem jó osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó/nem jó osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kíváncsi erről.

2014. jan. 20. 22:20
 1/5 anonim válasza:
63%

Hát... én személy szerint egyértelműen rossznak mondanám...

Tapasztalatból mondom... Amíg jártok addig se jó, meg utána se.

Amíg jártok, akkor nagyjából az egész osztály lát titeket és ez irtó flusztralo tud lenni, szakítás utan, meg el kell viselnetek egynas társaságát....

Szóval, ha egy mód van rá, akkor inkább ne járj osztalytarssal...

2014. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a jo benne, hogy egyutt vagytok egesz nap..es szerintem ezen kivul semmi.. a rossz az, ha szakitotok meg jo par evig nezhetitek egymast, ami eleg kellemetlen tud lenni..osszessegeben szerintem nem jo, de hat mit csinalj az ember ha pont az osztalytarsa tetszik nek?:)
2014. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív, hogy mindig ott vagytok egymásnak, hogy ha rossz történik, megvigasztal, ha jó, osztozik az örömödben. Ha szeretitek egymást, a többi társaság nem számít, úgyis csak ti ketten léteztek, és a szerelem.


Egy 8 hónapja az osztálytársába szerelmes 18 éves fiú.

2014. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Miért jó:

-Minden nap látjátok egymást, közel vagytok egymáshoz

-Több közös élmény, emlék amiről lehet beszélni

-Közös barátok

Miért nem jó:

-Minden nap látjátok egymást, nem alakul ki a hiányérzet

•Sulin kívül jobb találkozni

-Nem lehettek igazán kettesben

-Annyit vagytok együtt, hogy végilül megunjátok egymást

-Ha szakítatok attól fogva elég gáz lesz a helyzet

2014. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítotok, mi van akkor? Ez olyan hülye közhely, hogy el kell viselnetek egymást. Nem kell, lehettek jóban egymással. Egyik exemmel sincs semmi gondunk egymással, pedig az egyiket még meg is csaltam. A lazaságotoktól és az önbizalmatoktól függ, hogy viselitek el egymást utána. Szerintem semmivel sem rosszabb osztálytárssal járni, mint egy sima 'ismeretlennel'.
2014. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!