Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lány létemre hogyan pezsdítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre hogyan pezsdítsem fel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 3 éve, hogy együtt vagyunk. Szeretjük egymást, de ennyi idő elteltével nyilván más az egymáshoz való viszonyunk, mint a kapcsolatunk elején, amikor még hatott az "újdonság varázsa" (értsd jól!). Néhány kérdést találtam a témával kapcsolatban, de ott inkább a fiúk kértek tanácsot, akik válaszul azt kapták, hogy kezdjenek el újra udvarolni a barátnőjüknek, mint a kapcsolatuk legelején. Lány létemre, én ezt hogyan tudnám kivitelezni? Én nyilván nem tudok neki virágot vinni, a programok tervezése is mindig inkább az ő feladata volt. Elsősorban nem szexuális jellegű felpezsdítést szeretnék, sokkal inkább apró gesztusokat, amik a lelkünket hozzák közelebb egymáshoz. A célom tehát a szenvedély és rajongás visszacsempészése a kapcsolatunkba. Köszi a válaszokat!

2014. jan. 21. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mondjuk te szervezd a randit. kreativitás. amit a pasi szeret. vagy ami az elején jó élmény volt, azt csináljátok még egyszer. főzzél neki vacsit, vagy a kedvenc sütijét, vagy vidd ágyba a reggelit, este a forrócsokit, sétáljatok, sétáltassatok kutyát, menjetek el vacsorázni, beszélgessetek, milyen volt az elején. vagy épp valami újat próbáljatok ki, amit még egyikőtök sem csinált.
2014. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ébreszd szopással! Komolyan. Szervezz te programot, az nem csak a fiú feladata ám. Lepd meg egy aprósággal, aminek örülne. Vedd meg előre a mozijegyeket, amiket szeretne megnézni. Néha te is bókolhatnál neki. Vegyél egy csini ruhát, magassarkúval ha mentek valahova este. Meg szokta lepni a férfiakat, ha nagyon kicsíped magad.
2014. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szolj neki h jöhet a gyerek
2014. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

add meg a fb et oszt beszelek a fejevel de normalisan nem szidasal vagy ehez hasonlo

hat kedveskegy neki romantikus vacsoraval persze az is jo ha te fozod mert ugye bar a ferfiakhoz az ut a hasukon keresztul vezet

eg kis hancurozas is megteszi mar nekem az is megtenne ha kicsiped magad es elmenni valahova de eszt na nem nagyon tapasztaltam mert edig ezeket mindig en csinaltam a paromal mondjuk most is en csinalom sot meg neha a fozest is lehet aszt mondjak hgy nem csak a ferfiak dolga de azert mar ne alany menjen viragal meg azert mar ne a lany mondja a fiunak hgy szereti persze a szeretlek nagyon dragam modatot a lany is hangosztasa neha de azert megis csak tobbszor a fiuk csinaljak

de most tenlyeg nagyon szivesen beszelek vele ha akarod

2014. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!