Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolja a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nem rég vagyok együtt a pasimmal,mostansàg nàlla alszok néha és hogy ne kelljen mindig magam utàn hordjam a pipere cuccaimat megkérdeztem hogy zavarnà-e ha nàlla hagynàm öket!? erre ö:"azt hagysz itt amit akarsz édesem";Ebböl következtethetek arra,hogy nem csak ideig oràig szorakozik velem? Amugy van egy 22 éves lànya aki nàlla tölt pàr napot,ugy néz ki hogy nem zavarja hogy a lànya "kiszurja" a nöi cuccokat?! Komoly vàlaszokat kösz
2014. jan. 2. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd idővel eldől.
2014. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaja, általában én is hagyom hogy nálam hagyják a cuccokat a lányok. Néha van is vicces szitu amikor jön egy újabb lány és másnap reggel mikor magához tér, akkor veszi észre hogy más lány cucca is van ott... Némelyik mérgesen távozik, némelyiket hidegen hagyja.. Érdekes játék..
2014. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolso vàlaszolo nem tudom te mennyi idös vagy? A pasim egy 42 éves férfi... szerintem ö màr tul van ezen a "szorakozàson"...amugy én még semmi màs nöre utalo jelet nem talàltam nàlla szerencsére :)
2014. jan. 2. 15:52
 4/9 Költőnő? ***** válasza:

* nála

felesleges ebből kiindulni, h komolyan gondolja-e. Nem ezen dől el

2014. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WheneverYouWant ***** válasza:
47%
Ez egy teljesen érdektelen dolog... kit érdekel hogy mit hagysz ott... engem se érdekelne ha akármelyik bnőm itthagyna a lakásomban bármit, tudom hogy még úgyis jön.De értem hogy mire akarsz célozgatni... de ebből semmiféle következtetést nem lehet józan ésszel levonni. Női ésszel lehet, ezért tetted fel a kérdést... de hát ha ennyit adott a jóisten nemtudunk mit tenni.
2014. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagy a korkülönbség,szerintem szakits vele
2014. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
28 vagyok nem 18 màr bocsi :) :(
2014. jan. 12. 19:21
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
akkor tudhatnád már, h nem ezen múlik...
2014. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!