Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel itt gyakori kérdéseken ismerkedtem meg!! És elkezdtünk beszélgetni skypon aztán meg facebookon!! Nagyon kedves és aranyos srácnak ismertem és tényleg foglalkozott velem!! Olyanokat irogált nekem hogy nagyon szép vagyok és cuki meg hogy ha találkozunk akkor kapok tüle sok ölellést meg puszit.és persze jó röhögtem ezen!! De tovább folytatta ezeket a szövegeléseket!! Ő egy halál nyugott srác!! Megkért hogy mondjam el neki nyugottan a problémáimat és ő segít valahogy megoldani....és tényleg amikor elmondtam próbált vigasztalni és nyugtattni!! A barátnőm teljesen ki van akadva rá hogy hogy lehet egy ember ennyire higadt és nyugott!! Sajnos a kedvessége miatt keztem beleszeretni......200 km-e lakik tőlem!! És velem egy idős!! Utána mivel az én barátnőm egy hisztis megpróbáltam összebarátkoztatni őket!! És sikerűlt%% Sokat beszélgettek együtt!! Őt is nyugtatgatta!! Aztán egy időre elhanyagolt engem!! Közben folytatta a tevékenységét vagyis az lb.-re nyomult nekem pedig rosszul eset!! Az alatt az idő alatt elfelejtettem..........de most megint felbukkant és megint nyomul rám.....és megint beleszerettem!! De ez még semmi.nem csak kettőnknek irogál ilyeneket...hanem szinte minden lánynak!! Egyik alkalommal leállítottam ő erre kiakadt hogy ő csak a haverom akart lenni és elege van hogy minden lány félre érti a közeledését!! De mondta hogy enm miattam írta ki!! Msot mit csináljak?? Az egész napom szar volt miatta mert csak bőktem!!

2014. jan. 21. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2014. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom olyan hamar elfelejteni!!

Van olyan nap amikor fogadok a bartnőmmel hogy rém ír-e és nem ír rám.....én meg nem bírom ki hoyg ne beszéljek vele tehát én kezdeményezve írok rá.....

2014. jan. 21. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!