Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukikutyus kérdése:

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés

A történet a következő : 8 hónappal ezelőtt megismertem egy srácot,akivel kezdetben csak barátok voltunk,mert sok közös témánk volt,hasonló gondolkodásúak vagyunk. Tudtam,hogy van barátnője,és ő is tudja,hogy nekem is van valakim.( az én kapcsolatom nem túl jó )Ahogy telt az idő,egyre jobban kezdett hozzám ragaszkodni,és úgy tűnt szerelmes lett...a barátnőjét már meg se említette,gondoltam,lehet,hogy az ő kapcsolata is megromlott. Nem mertem rákérdezni,gondoltam,hogy majd alakulnak a dolgok. Aztán egy nap közölte,hogy lebukott a barátnője előtt,amikor üzenetet írt nekem a fb.-on,és maradjunk inkább barátok,mert nem akarja elhagyni a csajt....ezt követően kb.egy hónapig tök távolságtartó volt velem szemben,aztán újabban azt veszem észre,hogy megint túl sokat sündörög körülöttem,és minden nap írogat a fb.-on...épp olyan lelkesen,mint kb.2 hónappal ezelőtt...jó,egy picit még visszafogottabb,de majdnem olyan,mint régebben,akkor most mi lehet ? lehet,hogy rájött,hogy mégis szeret,csak cikinek tartja,hogy bevallja,és inkább megpróbál újra közeledni felém,vagy csak ez nála a barátság ? :-D

Szerintetek ?



2014. jan. 22. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, mik a szándékai.
2014. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kérdezd meg kerekperec a dolgot. kellek neked vagy nem? ha nemet mond akkor hagyjad. ugyis utánad fut. ha meg nem akkor nem máltó rád
2014. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem akarok konkrétan rákérdezni,inkább várok,gondoltam hátha valakinek volt hasonló tapasztalata,és megírja. Hülyének érezném magam,ha megkérdezném...
2014. jan. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!