Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Általában először vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában először vagytok szerelmesek vagy a kapcsolat létrejötte után lesztek?

Figyelt kérdés
Bővebben kifejtve szerelemből alakul ki kapcsolat vagy előbb kapcsolat alakul ki és azután a szerelem. És mennyi idő alakul ki kapcsolat köztetek és mennyi idő után lesztek szerelmesek ha már kapcsolatban vagytok. (lehet picit bonyolult de lényegében szerelemből kialakult kapcsolatra és olyan szerelemre vagyok kíváncsi ami magából egy kapcsolatból alakul ki)

2014. jan. 22. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor jövök össze valakivel, ha már szerelmes vagyok belé.
2014. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem úgy "normális" hogy randizgattok,ismerkedtek és aztán vagy lesz belőle valami vagy nem és utána jön a rendes kapcsolat, igy lehet elkerülni azt hogy egy "kapcsolat" 2 hétig tart
2014. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
ismerkedünk, vagyunk, leszünk, később szerelem
2014. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt már így is úgy is... A férjemmel utána lettem szerelmes...

De ő hődított meg, míg előtte általában meghódíttattam magam..tehát már tetszett a srác, és én alakítottam űgy, hogy legyen valami, de ne nyomuljak.....a férjem esetében a hátam közeepere sem kívántam egy kapcsolatot...

2014. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolat létrejötte után leszek mivel előtte még nem ismerem annYira a másikat én nem a barátaimmal jövök össze hogy szerelmes tudják lenni.
2014. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előtte. Először szerelem, aztán csók, és utána az ágy. És nem fordítva, mint a mai világra jellemező: először ágy, utána csók utána meg a rinya, hogy megbánta, meg nem passzolnak össze, mert kutyasz@rt se tudnak a másikról.
2014. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó de nincs mindenkinek lehetősége meg adott feltételei ahhoz, hogy ezt így csinálja. Aki neten ismerkedik (mint pl én is) ott nincs sokadik találkozás ha nem lesz belőle kapcsolat akkor hagyjuk egymást tehát lehetőségem sincs megismerni és beleszeretni ha nem jövünk össze!

Ezért nálam elég a szimpátia a kémia, ha látok benne fantáziát akkor belemegyek. Később meg vagy megszeretem vagy kiderül, hogy nem passzolunk és szét is megyünk. Nem a legjobb ez sem így de máshogy nekem esélyem sincs kapcsolatot teremteni mert egy kis faluban élek és kevés az interakció.

Mondjuk van köztünk 100 km akkor nem fogunk addig összejárogatni randizgatni mig ki nem alakul a szerelem, hanem összejövünk a többi meg jön magától.

Ha valami közeli ismerős lenne akivel napi szinten találkozom az megint más ott ugye van lehetőség beleszeretni mielőtt összejönnél vele de erre a netes randiknál nemigen. Ott nem lesz második találkozás ha nem jövünk össze. Hónapokig randizgassunk 100-200 km-ekről összejárva, hogy esetleg kialakulhasson a szerelem? Nem egyszerübb akkor már, hogy kapcsolatban legyünk? Nekem pl a szerelemhez kell az, hogy lássam hogy bánik velem a kapcsolatban! Lehet csak közös programokon nem is tudnék beleszeretni?

2014. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!