Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anyáék állandóan beleszólnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyáék állandóan beleszólnak a magán életembe. Hogyan szoktassam őket le erről?

Figyelt kérdés

A probléma ott kezdődött, hogy immáron másfél éve távkapcsolatom van 220km-s távolsággal.. Anya nem igen tudja elfogadni ezt az egészet, és folyamatos cseszegetést csinál augusztus óta... Állandóan kérdezősködik,meg akarja szabni mikor menjek.. Iskolakezdéskor a kikötése az volt hogy félévinek jónak kell lennie.. 4es átlagom lett, de akkor is csak szajkózza hogy de miért mindig én megyek, meg itthon nem is vagyok.. Három hetente 1 hétvégét vagyunk együtt..Duci vagyok,a barátom így szeretett belém és teljes mértékben elfogad.. Legutóbb azt mondta neki, hogy ösztönözzön engem a fogyásra, Ő pedig már utál ide jönni, mert folyton vitázunk.. Emiatt már mi is veszekszünk, és sajnos nagyon a végét járja a dolog.. nem szeretném elveszíteni, mert nagyon szeretem, de anyáék és a barátom közé szorultam.. nincsen semmi ötletem hogyan oldhatnám meg ezeket a problémákat :(( és elkeseredtem :/

Üdv

16/L



2014. jan. 23. 09:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hmm.. ez igazán jó gondolat.. köszönöm :))
2014. jan. 23. 12:15
 12/18 anonim ***** válasza:

Amíg 18 alatt vagy, az ő házában laksz, ő ad enni, ő ad pénz buszjegyre/vonatjegyre, ő felel érted, addig igen is beleszólhat az életedbe. Persze nem teljesen mindegy, hogy milyen formában, mert lehet beszélni épeszű emberek módjára is, meg parasztok módjára is.


ilyen korban, ilyen távkapcsoldaotot és hülyeségnek tartom. Gondolom anyukád is.

2014. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ösztöndijas vagyok, igy magam oldom meg az utazást a SAJÁT pénzemböl, ha másfél éve nen tartotta butaságnak akkor most miért?!
2014. jan. 23. 18:13
 14/18 anonim ***** válasza:

16 eves vagy es meg lany is minek akarsz te ilyen meszire elmenni magad hat meg szep hgy nem engednek el hisz meg tul fiatal vagy mondjuk engem elengetek londonba de ugy hgy haverom velem volt aki 18 volt akor en meg 16 es ugy hgy egyik haveromnal alutam mert egesz vakacioba kin voltam londonban asztan meg egyutt mentunk bulizni meg meg egy csomo helyen jartunk

nem mintha anyum nem bizott volna benem de bisztonsagba tudod hgy ott van egy nagykoru

te mit akarsz 16 evesen utazni magadba

jol teszik hgy beleszolnak

2014. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tudod lassan 9 hónapja utazom EGYMAGAM és egyetlen egyszer nem szólt rá semmit sem, én nem vagyok bulizós fajta se semmi :) nem hiszem hogy olyan nagy gond, ha 3 hetente 1 hétvégét nem töltök otthon!
2014. jan. 25. 00:11
 16/18 PearlDiver ***** válasza:
#14 javaslom hogy mielőtt bárkinek beszólogatsz, tanulj meg helyesen írni magyarul, hogy egyáltalán komolyan vegyenek.
2014. jan. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Kár, hogy nem előbb találtam meg ezt a kérdést. Az nem kérdés, hogy anyudtól mekkora bunkó húzás volt megkérni a barátodat, hogy nyúzzon a fogyással. (Amúgy sem más miatt kellene lefogynod, hanem magad miatt, de ez más kérdés.)

Viszont az nem jó, hogy állandóan csak te utazol hozzá. A "kellemetlenül érzi magát a viták miatt" egy szép kövér kifogásnak hangzik. Ha szeretne vagy lenne egy kis esze (megfelelő aláhúzandó) akkor legalább alternatív megoldásokat keresne, pl. találkozzatok félúton, találkozzatok Pesten (mert minden út odavezet) stb. Mert ez most nagyon úgy hangzik, mintha csak te fektetnél energiát a kapcsolatba, ő meg élvezné, hogy házhoz megy a csaj.


Anyukáddal viszont -pasi ide vagy oda- rendezni kéne a viszonyod. Ne mard el magad mellől, mert a szülő az, akire (jó esetben) feltétlenül számítani lehet. Próbálj leülni vele és meghallgatni az érveit. Nem kell feltétlenül egyet érteni vele, de maradj nyugodt és próbáld átgondolni az ő álláspontját is.

25/N (távkapcsolat. 1700km)

2014. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Rendeztem anyuval a vitákat.. csak a többsége nem hosszútávú békülés. Az utazásra visszatérve,én bólintottam rá,hogy megyek, mert tudom, hogy nálunk csak veszekedés van. Imádok utazni, mert kikapcsol :)
2014. jan. 31. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!