Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek külföldön dolgozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek külföldön dolgozik a párjuk. Szerintetek lehetséges, hogy füllentett a párom? A ti párotok csinált már ilyet?

Figyelt kérdés

A héten jön haza, még nem tudjuk pontosan, hogy péntekre vagy szombatra ér haza.

Szerdánként és vasárnaponként szoktunk telefonon beszélni. Netről írtam neki smst, hogy ma beszélünk e, vagy holnap. És hogy a neten utánanéztem, holnap elvileg ünnep lesz Németországba, és elképzelhető hogy holnap már elindulnak vagy ma este munka után?

Este jött az sms, hogy holnap majd beszélünk mert akkor fogja tudni hogy holnap vagy pénteken indulnak e haza, és hogy még megy vissza dolgozni.


Valahogy gyanús nekem ez az sms, arra gondoltam, hogy azért nem hívhattam ma, mert már elindultak haza, és ha felhívom úgyis lebukik hogy már úton vannak.

Örülnék ha mondjuk holnap estére hazaérnének.



A ti párotok lepett már meg így titeket hogy előbb hazaért mint mondta?


2013. okt. 30. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.
2013. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem hogy azt akarod kihozni, hogy biztos megcsal.

De hogy már meglepetést se lehet okozni, mert túl gondol az ember mindent!?

2013. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy más párja is füllentett e azért, hogy meglepje a párját.


Egyébként nincs kizárva, hogy tévedek, és megcsal.

A gép mögül nem látok el 1200 km-re ;)

2013. okt. 30. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tévedésben vagy, Németországban nem mindenhol van ünnepnap, a református részeken a legtöbb esetben munkaszünet, a katolikus részeken viszont nem.


Amit konkrétan tudok: Sachen-ben holnap munkaszüneti nap, pénteken munkanap, Bayern-ben holnap munkanap van, péntek viszont ünnepnap.

2013. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, bár úgy kerestem rá, hogy ünnepek Németországban, és okt 31 és nov 1-re írta, hogy ünnep.
2013. okt. 30. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Tartomanyonkent valtozo. Mi Saarlandban elunk es itt pentek lesz munkaszuneti nap. Viszont 1-2 nagyobb ceg a csutortokot is hozzacsapja.
2013. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, lehetséges. Velem sokszor előfordult.
2013. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!