Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány "barátom", akibe én régóta szerelmes vagyok. Nemrég elmondtam neki, de ő nem adott rá konkrét választ csak, hogy sosem lehet tudni mi lesz, neki én vagyok a legjobb barátja, meg ilyeneket... De nekem ez így nagyon rossz, kétségek között lenni.

Arra szeretnék választ kapni, hogy mit kéne tennem. Én arra gondoltam, hogy egyszer csak úgy megcsókolom és akkor úgyis kiderül vevő e a dologra, a baj az, hogy félek ettől, nem tudom, hogy miért, talán mert tényleg nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.

Kérlek adjatok tanácsot! 18/F



2014. jan. 24. 14:48
 1/3 anonim válasza:
63%
tedd be neki amikor nem figyel
2014. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szeretnélek elkeseríteni, de a leírtak alapján lehet, hogy ő csak barátságot érez. Ez változhat persze. Az is lehet, hogy ő is többet érez irántad, de megijedt, hogy ha összejöttök, akkor már más lesz minden, nem olyan örök, mint egy barátság. Hagyj neki időt. Ha más lánynak kezdenél udvarolni (nem most rögtön), és mesélnél neki róla, vagy csak érdeklődni kezdenél más lányok iránt, akkor a reakciójából kiderül, hogy mit érez igazán. Ha féltékeny, akkor ő is szeret. Szerintem.
2014. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mond meg neki is az amit itt leírtál, hogy: " tényleg nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni." Mond el neki is ezt, így és akkor választ kapsz a kérdésedre. Szerintem érdemes megtenni, mert ha nem teszed meg később csak meg bánnád! Sok szerencsét:)
2014. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!