Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Mi a leghelyesebb ilyenkor?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan egy éve együtt vagyunk. A volt barátnője folyamatosan bepróbálkozik nála valamivel. Mindig kitalál valamit, amivel felhívhatja magára a figyelmet vagy ő lehet a középpontban. Pl. Ha barátom elment szórakozni barátaival és egy helyre mentek a csaj hisztériás rohamot kapott, hogy hogy hiányzik neki. Facebook-on írogat neki, hogy így szereti, úgy szerei stb.. Nem is ez a lényeg. Viszont a lány vagdossa magát és a képeket elküldi a barátomnak.

Tisztában vagyok vele, hogy ez csak figyelem felhívás akar lenni a részéről, de azért kicsit félek, mi van, ha egyszer tényleg annyira megvágja magát, hogy komolyabb baja lesz, és mi tudtunk róla, hogy "beteg".

Szerintetek ebben az esetben mit kéne tenni? Ti mit tennétek?


2014. jan. 23. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj ha más ember szadiza magát,az ő dolga.Miért foglalkozol vele.Ha a barátodnak még számít,akkor úgysem tehetsz semmit.
2014. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az addig oké, hogy szadizza magát, és neki fáj, csak tudod barátom is meg én is tudunk róla, ha valami baja lesz én nem akarok rendőrségre járni, mert nem sok ember tud erről.

Amúgy meg ha szeretné valószínű vele lenne és nem küldte volna el a csajt már kb. 1000x

2014. jan. 23. 09:04
 3/7 anonim válasza:

Nem kell agodjal, nem merne komolyan belevagi, en edig megadtam volna neki a tanacsot hogy hogyan is kell jol csinalni az ongyilkosagot...Hoszan kell felvagnia akarjat nem keresztbe...

Egyszer mar adtam egy ien tanacsot az ongyilkoz jeloltnek, azonal letette a kest.

2014. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő megcsinálná. Ebben biztos vagyok, ennyire ismerem azt a lányt. Ebben nem lehet alábecsülni, sajnos.
2014. jan. 23. 12:11
 5/7 LamboLover ***** válasza:

Miért járkálnál rendőrségre? ki tudná rád bizonyítani, hogy tudtál róla, vagy sokkal inkább azt, hogy közöd van hozzá?

Merthogy ezt tisztázzuk, semmi közöd nincs hozzá. Legalábbis ez a normális egy ex esetében.

2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az üzenetek ott vannak barátom telefonjában, hogy őszinte legyek szeretnék neki segíteni is. Persze idegesít a csaj, de azért azt nem akarom, hogy meghaljon vagy komolyabb baja legyen.
2014. jan. 24. 23:50
 7/7 LamboLover ***** válasza:

Figyelj, szerintem nem merné megölni magát. Viszketegségi feltűnése van, és nem tudja elviselni, hogy dobta.

Menj oda hozzá pofozd fel, hogy miért gyilkolja magát, de legfőképpen ezzel miért titeket zaklat aztán, hagyd a pi.csába. Hidd el meg fog ragadni benne.

2014. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!