Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy valaki iránti szerelmem utálattá váljon?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok egy srácba, aki folyton megbánt,átver. jelenleg "süt a nap".. de tudom mi lesz a vége, szóval kérlek titeket segítsetek. nem akarom szeretni, nem akarom !!!!!

2014. jan. 24. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy vele közömbös, semmi szimpátiát ne mutass felé. Előbb-utóbb békén hagy, vagy rájön, hogy Te sem viselsz el mindent és nem bocsájtasz meg neki mindent.
2014. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába utálod meg ha a szeretet nagyobb. Az idö mindenre gyógyír. Majd talán ha mással lesz gyorsabban elfelejted.
2014. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyan ebben a helyzetben voltam pár nappal ezelőtt, csak én egy lányt szeretek még mindig, ő pedig gyűlöl engem, ki nem állhat, hány tőlem, undorodik stb.


beszéltem vele, személyesen, nyíltan, tisztán és elmondta a tényállását, hogy menyire nem áll...ezt tudomásul vettem, de semmit sem ért, csak még jobban szeretem....mindig rágondolok..és nem tudom egyszerűen kitépni, kiégetni a retinámból az arcát a szemét a száját meg úgy mindenét.


ahhoz, hogy elfelejtsd, szerintem ezt a szeretetet gyűlöletté kellene átformálni na, de ez a kérdés, ezt, hogy lehet átformálni, mert az idő nekem nem jött be, minden perccel csak jobban és jobban hiányzik...akkor vajon mi segíthet..elmentem nyelvet tanulni, nem segített, hiába vonom el a figyelmemet, semmi sem segít, lehet, hogy várni kellene és az idő elfelejtettné velem, lehet igen...


tehát a válasz.


idő

2014. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
volt mással, akkor én úgy gondoltam végre túlléphetek énis, nincs remény. nagyon jól voltam aztán azt hittem összejön egy sráccal nekem, majd szakítottak, akivel azt hittem alakul már nem is kedvelem :SS és megint fellángolt az érzés, de én nem kellek neki
2014. jan. 24. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Járj velem! :)
2014. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehe :)
2014. febr. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!