Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy őt is megviselje a szakítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 1hete szakítottam a barátommal (mert megcsalt...persze nem vallja be, meg tagadta, ráadásul neki állt feljebb, na mindegy), azóta beszélgettem közös ismerősökkel, és azt mondták, hogy egyáltalán nem viseli meg a szakítás. Konkrétan tök jól el van.... én meg itt bőgök, több tonnányi papírzsebkendőt elhasználva... most akkor hogy van ez? Tényleg nem viseli meg, vagy ez csak a látszat, még túl friss a dolog? 3éves kapcsolat volt egyébként. ő 21 én 20 L
2014. jan. 7. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe az ilyen férget.
2014. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ő is elhasznál egy csomó zsebkendőt nélküled...csak nem telesírja őket:D
2014. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
kamuzik, a férfiakat is megviseli, csak nem mutatják ki. ennyi. de amúgy egy gerinctelen féreg... kár is utána sírnod.
2014. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21 évesen elég furán gondolkozol. Megcsalt téged, hazudott róla, még neki állt feljebb = nem szeretett téged. Nyilván nem fogja megviselni a szakítás, ha nem érdekelted már rég. Neked is túl kéne lépned rajta, miért sírsz valaki miatt, aki méltatlanul viselkedett veled?
2014. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért viselné meg, ha nem szeretett,? hisz megcsalt

Egész ms érzelmeitek lehettek, lehetnek.

Az neked miért segít, ha neki is faj?

Jaaah, tipikus mentalitás..."Dögöljön meg a szomszéd tehene is!"?

2014. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-os valaszoloval ertek egyet.

+1

2014. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sehogyan sem.

Lehet megviseli, csak nem mutatja ki.

Ha pedig nem, akkor egy hatalmas bunkóval voltál 3 évig.

2014. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 IgazságtalanLibikóka ***** válasza:
Feküdj le a legjobb barátjával!
2014. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt, akkor miért is viselné meg a dolog? Akkor nyilvánvalóan nem szeretett már, így nincs ami megviselje.


Amúgy meg kezdj el járni a legjobb haverjával:)Piszkálná a csőrét hidd el.


27/N

2014. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!