Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács: A szerelmem egy nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács: A szerelmem egy nála 15évvel idősebb nőt választott helyettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20évesek vagyunk,nem voltunk egy pár, de rengeteget beszélgettünk,mita ismerjük egymást hónapokon keresztül. Már határozottan úgy gondoltam alakul közöttünk valami,hisz minden nap többször is ő kezdeményezte a beszélgetéseinket és adott erre jól érthető jeleket. Viszont ez már 1-2 hónapja nem igazán így van,egyre kevesebbet hallottam róla. Nagyon hiányzik,de nem mondtam meg neki,hogy mit érzek iránta,mivel azt vártam,hogy fiú létére ő lépjen. Viszont az 1-2hónap"hallgatás" után ma az a hír fogadott,hogy összejött egy ismerősnőjével,akit egy éve ismer: És ez a nő 15évvel idősebb nála,aki a házasságát és addigi életét adta fel a srácért+egy gyermeke is van! Mit tennétek a helyemben? Nyilvánvalóan nem lesz tartós a kapcsolatuk és ennek nem így kellett volna lennie. Próbáltam,de nem tudom elfelejteni és sajnos nagyon sokat sírok a helyzetünk miatt:(
2014. jan. 20. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan keress mást.
2014. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjad. Sajnos ebbe nem szólhatsz bele, ő döntött így. Mindenesetre a srácnak is meg a 15 éves nőjének is "gratulálok"...
2014. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy a legésszerűbb az lenne ,ha hagynám és keresnék mást, viszont nagyon hiányzik és nem hinném,hogy bárki más ilyen fontos lehetne számomra,mint Ő :(

Olyan jól kijöttünk,és azt hittem annyi közös van bennünk.

De mégsem mondhatom el neki,amit a döntéséről gondolok...

nagyon elszomorít a helyzet és csak magam rágódom rajta :'(

2014. jan. 20. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Látod ez van amikor "a fiúnak kell lépnie". Nem neki kell, ezzel csak a könnyebb végét fogtad meg és tessék. Az lépjen, aki előbb akarja, hogy legyen valami. :) Most már mindegy...
2014. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"mivel azt vártam,hogy fiú létére ő lépjen."

Te vártál, mert úgy "illik", ő meg lépett.

Legközelebb talán kicsit őszintébben!

2014. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez már a nagyon sokadik kérdés amúgy, ahol valami rejtélyes oknál fogva, a nő nem akar lépni, noha vannak érzései. Én ezt nem értem. Honnét van ez a "fiú dolga" baromság egyáltalán?
2014. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:

Nyilvánvalóan nem tudhatod, mi lesz belőlük.

Sok sikert nekik, megérdemlik egymást.

2014. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem sietős egy kapcsolat, akkor várhatsz egy kicsit, és meglátod, hogy mi lesz. Senki se mondta, hogy most kell rögtön választanod: vársz rá vagy egyből fel kell kutatnod a következő csődört.

De ebből legalább tanultál, a 35 éves nő már tudta mit kell tennie, és szarakodott mint te. Ebből akár tanulhatsz is.

Plusz, ha mégis sikerülne összejönnöd a sráccal akkor addigra legalább jól kitanítja a milf, és neked már csak bele kell ülnöd a készbe.XD

2014. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem szarakodott*
2014. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan? Hasonló kor/nem összetételű párt ismerek, évek óta működik a kapcsolatuk, már közös gyerek is van.

Keress mást, ennyit tehetsz.

2014. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!