Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek rólam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam, barátnőmről, a kapcsolatunkról? Én: f/20 Ő: l/18

Figyelt kérdés

közel 3/4 éve vagyunk együtt, és nem egy vitán vagyunk túl, ahol tény és való sokszor túlbonyolítom, túlgondolom a dolgokat, és hamar felidegesedek ilyenkor valamilyen szinten paraszt vagyok, elismerem nem vagyok hibátlan. Mivel a viták esetén természetesen mindig én vagyok a hibás (ha így volt, ha nem), énrám haragszanak, én beszélek a saját barátaimmal és értik a nézeteim ők mellettem állnak, barátnőm szintén és elmondása alapján helyeslik azt amit ő tesz. Ezért vagyok kíváncsi olyan emberek véleményére akik pártatlanok.


Vázolom a helyztetet: Én szeretem tudni, hogy ő azért épp merre jár stb. de nem túl aktívan szóval ha elmegy vásárolni barátnőkkel az egyáltalán nem érdekel, de ha elugrik buliba v ilyesmi arról már azért szóljon. mivel a szülei nem engedik hogy pasija, barátja bármilye legyen, rólam se tudnak, nem is sejtenek, így találkozni nagyon ritkán találkozunk, van h egy héten 1x, és mivel így áll a helyzet a kapcsolat szexuális része is elég gyenge lábakon áll, mert ha találkozunk nem igazán tudunk hova menni. A ritka találkozások miatt én annyi helyre próbálom elhívni magammal ahova csak tudom, akár kicsikarok a szervezőkből plusz 1 helyet, hogy ő is velem lehessen, még akkor is ha tudom h szinte semmi esély sincs rá h el tudjon jönni. Ellenben ő, a bulikról, találkozásokról többnyire utolsó pillanatokban szól és mivel elég messze lakom nem valami könnyű utolsó pillanatban gondolkodni azon h tudok-e menni, most volt egy hatalmas vitánk ugyanis szilveszter óta 3x találkoztunk, ő pedig szülinap keretein belül bulizni ment, ez úgy néz ki hogy valami presszóban tortáznak, alapoznak ajándékcsere és mennek a buliba meg mindenki arra amerre lát. Nos ebbe a buliba nem tudott meghívni és én se nagyon akartam menni egy teljesen ismeretlen ember szülinapjára, viszont az rosszul esett, hogy az utána következő buliba se hívott hogy ott legyek, sőt neheztelt rám hogy ezt egyáltalán megkérdeztem, főleg h tudja hogy itt a vizsgaidőszak vége, akár 5 percre is leugrok bárkivel egy sörre mert már kell a kikapcsolódás.


Szerintetek melyikünk volt az aki helytelenül viselkedett, én bízom benne annyira hogy levakarja magáról a nyomulókat stb. nem azon van a problémám, hogy féltékeny vagyok. Viszont mégis én vagyok a "paraszt" mert nem hagytam h leírja amit akart (40km-es távolságban nagyon le lehet ám korlátozni hogy mit gépel az ember -.-), meg különben is miért nem bízom benne.


megjegyzem sokszor úgy érzem, hogy egy bulira, vagy egy kis barátnőzésre sokkal jobban vágyik mint velem egy órára ( pedig ha hiszitek ha nem az utóbbi hónapokban soha nem akadályoztam abban h a barátnőivel legyen, és összesen 2 buli volt amiről az érdekemben lemondott (azt hogy én mennyiről mondtam le nem tudnám összeszámolni, de nem férne el a két kezemen)


Szerintetek teljesen hülye vagyok vagy most tényleg nem én voltam a fasz?



2014. jan. 25. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én csak egy részre válaszolnék. HA Ő 18 ÉVES, a szüleinek mi a franc beleszólása van abba h van e barátja?? költözzön hozzád ha nem fogadják ezt el!
2014. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 mondatban nem tudnád megfogalmazni?
2014. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mr. Truth ***** válasza:
70%
Ex csajom is ilyen volt... Tudod miért nem tudják a szülei hogy vagy te is? Tudod hogy miért rendezi ugy a bulikat ( utolsó pillanatban szól) hogy ne menj el? Mert pasizik imádja kelletni magát de ha ott lebzselnel mellette ez nem lenne megoldhato... Én a helyedben menekülnek mert jelenleg nem a palija vagy hanem egy kellék a ruhajahoz amit akkor visz magaval amikor akarja.
2014. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van, és nem te voltál a rossz. elég rossz lehet hogy nem vagytok közel egymáshoz, mert úgy valószínüleg könnyebb lenne az egész. És nekem ha lenne barátom, akkor tuti hogy lemondanák bármit hogy vele legyek. Mikor volt, így is tettem, mert ő volt a legfontosabb. Szoval nem tudom hogy ő hogy gondolja a dolgokat, de lehet hogy érdemes lenne elbeszélgetnetek ezekről a dolgokról őszintén, mert csak akkor lehet egy kapcsolat jó ha mindenki őszinte. Szoval tárgyaljátok meg mi van, és akkor talán lesz valami változás. Amúgy az én szüleim sem támogatják ha járok valakivel, mert vallásosak -,- Azért remélem hogy sikerül megbeszélnetek :D 18/L
2014. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A csaj nem vesz téged komolyan, még hogy tiltják a szülei ... na persze, azért ezt nem venném be ilyen könnyen, főleg nem egy olyan 18 évestől, akit bulizni pl. engednek, ahol aztán bármi megtörténhet, mert ha annyira féltenék, akkor oda se engednék.

Nekem az volt a benyomásom, hogy a csaj csak kihasznál téged (bár a kevés találkozás miatt ezt is nehezen lehet rámondani a dologra), de egy biztos, nem vesz téged komolyan, ahogy már mondtam is. Én a helyedben elbeszélgetnék vele, hogy mit is akar a kapcsolattól és ne hagyd, hogy terelje a témát meg ilyesmi, nyílt egyenes beszédre lesz szükség.

2014. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez a lány nem akarja igazán ezt a kapcsolatot ezek alapján. Lehet, hogy belefáradt az örökös bujdosásba, a titkolózásba, és a helyzettel van baja, nem veled, de a lényeg ugyanaz: ha ez így folytatódik, gondolom én szakítás lesz a vége... próbálj meg vele beszélni ezekről nyugodt körülmények között, aztán ha akkor sem javul a helyzet, add ki az útját, mert ez így nem vezet sehová, csak pazaroljátok egymás idejét.
2014. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de ezt én nem látom KAPCSOLATNAK.

Leráz és kész, te meg loholsz utána "finoman és ártatlanul".


Keress egy másik nőt!

2014. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Exem hasonlóan viselkedett, nem mehettem vele sehova és ha nem laktunk volna együtt, én sem láttam volna túl gyakran...


Megkockáztatom, bár ne legyen igazam, hogy bizony ő már meg is csalt téged, nem is egyszer. Pont ezért nem akarja, hogy elmenj vele a buliba... (húúú de felbsztam most az agyam, eszembe jutott valami régről!)


Szóval keress inkább egy normálisabb lányt, ő nem érdemel meg téged egyáltalán.

2014. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát az én barátnőmnek kezdjük ott eszébe nem jut nélkülem lemenni buliba, ezt együtt szokták, egy normális párkapcsolatban ilyen helyre együtt mennek hogy, lássák erre nem lehet hajtani, meg 18 évesen nem lehet pasija? XD apuci pici hercegnője? hát ez nem kapcsolat...
2014. jan. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bitch
2014. jan. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!