Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottam a barátnőmről egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam a barátnőmről egy pletykát és nem tudom mit csináljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

hallottam, hogy olyan sráccal beszélget facebookon rendzseresen aki pont akkor kezdett el neki udvarolni mikor én (kicsivel előbb), de aztán végül mi jöttünk össze.a srácról anno azt nyilatkozta hogy: Ő nagyon odavan értem, én még nem tudom mit érzek.

Mit csináljak? Lehet csak pletyka az egész, ha meg megkérdezem szerintem paranoiásnak fog gondolni vagy nem tudom... mit gondoljak most?


2013. júl. 20. 14:10
 1/4 anonim válasza:
???? Jah fogalmazni meg én tudok...
2013. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

érdekes, hallottam? nem Te néztél utána,

Téged választott, amúgy ha nem bízol benne, ott valami gond van, jó lenne tisztázni

amúgy, ha tényleg pletyka, soha nem erre alapozók arra, a szememnek hiszek N

2013. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hallottam, mivel a közös ismerőseink mondták
2013. júl. 20. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
A pletykálkodóknál csak az hülyébb, aki hisz nekik.
2013. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!