Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy beleszerettetek valakibe, akinek párja volt/van?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit tettetek? Milyen érvek szólnak a bepróbálkozás (úgymond bekavarás) mellett, és milyenek amellett, hogy békén hagyja a párt? Főleg, ha tudja, hogy a lánynál/fiúnál lenne esélye normál esetben?

2014. jan. 26. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már nem is tudom, de mindig úgy állok ehhez a dologhoz hogy: ha netán jóban lennénk, aztán éreznénk, hogy lenne valami szikra, esetleg ő kijelenti hogy bejövök neki, akkor az a tisztességes reakció, hogy közlöd, te mit érzel, és egyúttal megmondod neki, hogy most fejeztétek be a barátkozást, ha komolyabbat akar veled, keressen meg, miután szakított a barátnőjével!
2014. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, váltogattam hogy milyen személyben írok, remélem érthető :)
2014. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Velem volt már ilyen, csak elfelejtett tájékoztatni a hölgy hogy van párja:-D. Egyébként nem szép dolog, akkor tedd ha látod a kiszemelten hogy boldogtalan.
2014. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondta a lány, hogy van pasija, sokat járt hozzám nálam is aludt sokszor, így nem gondoltam, később kiderült h van pasija majd döntés elé állítottam, de a pasiját választotta....hülye rib**anc :)
2014. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, nemtudtam róla,mhogy parja van..

Így össze is jöttünk... Hőnapokig mi is 1 pár voltunk, még a szüleimnek is bemutattam..

Akkor kiderült szakítottam

Úgyhogy icsit más eset mint a tied.. De velem ez történt..


Ha tidtam volna, hogy van valakije, akkor nagy ívben elkerülöm, és nem jutottam volna el odaig sem, hogy beleszeretek...

2014. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszer belementem egy ilyenbe, soha többet. A lány hitegetett, hogy el akarja hagyni a pasiját, csak idő kell neki hozzá. Egy idő után meguntam. Sajnáltam a srácot is, hogy amikor hívta a csajt, a lány gyakorlatilag az életére esküdözött, hogy egyedül van, közben nevetett rám. Utána mondta, hogy nem igaz, hogy ennyire nem bíznak benne :D A sors pikantériája, hogy még mindig a fiúval van, szült is neki egy gyereket. Hálát adok a magasságosnak, hogy nem sikerült összejönnöm vele. Megfogadtam magamban, hogy csak is kizárólag egyedülálló csajokkal kezdek. Ja és nem vagyok büszke rá, még mielőtt valaki elkezdene leoltani. 37/F
2014. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
rendszeresen
2014. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem "próbálkoztam be". Nekem akkor jó fél éve nem volt párom, a srácnak évek óta igen. Éreztem, hogy máshogy néz rám, fontos vagyok neki, de nem éreztem volna fairnek a nyakába zúdítani az érzéseimet.

Évekkel később, amikor már nekem is több, mint egy éves kapcsolatom volt, az övé pedig véget ért éreztem, hogy fura velem, emésztgeti a dolgokat, aztán végülis elém állt és elmondta mi a helyzet. Tetszem neki és amióta csak ismerjük egymást kb úgy érzi, hogy csak egy mondatomba kerül és képes lenne úgy szeretni, mint még soha senkit. Eszméletlenül összezavart, de kitartottam a párom mellett. Ennek ellenére örülök, hogy bepróbálkozott és az is kiderült, hogyha anno én nem nyomom el magamban az érzéseimet, akkor képes lett volna értem otthagyni az akkori barátnőjét simán, mert nem volt már túl jó a kapcsolatuk akkor sem. Ment a sanyarú egymásra mutogatás, hogy én miért nem szóltam előbb és ő miért nem kezdeményezett előbb?

Ez az egy ilyen tapasztalatom van, ami tényleg valós érzelmekről szólt. Nem bántam meg a döntéseimet és azt sem, hogy így alakult. Ennek így kellett lennie. Azóta is szoros közöttünk a kapocs, bár talán soha nem lesz közöttünk semmi. :)

2014. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt ilyenbe részem. Kimutatom nagyjából a gondolataimat, de nem nyomulok. Ha a csaj viszont tovább akar lépni, akkor nem ellenkeznék, de önszántamból sose robbantanék szét egy párt :S
2014. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a bekavarás akkor jöhet szóba, ha pont az hívott el talizni,az kezdeményezett akinek volt párja. szánalmas dolog,de kiélvezni jó,beleszerelmesedni kevésbé!
2014. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!