Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, azt mondta, hogy totál összezavarodott lelkileg, munka stb, de hogy nagyon szeret engem még mindig, és hiányzok neki. Van még esély?

Figyelt kérdés
A lány 2-3 hete szakított, 1 hét után már találkozni akart, ez meg is törtnt. MEgbeszéltük, hogym egpróbáljuk megoldani a problémákat, de továbbra se történt előrelépés, mert megmondtam, hogy ne írjon amig nem tudja mit akar. Azóta nem írt, csak előtte mondta, hogy nagyno hiányzok neki és mindig gondol az együtt töltött percekre.
2014. jan. 21. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen helyzetben, csak velem az expasim szakított. váratott az ex egy hónapig, majd leesett, hogy jobb nekem nélküle, tovább léptem, most meg zaklat, hogy kezdjük újra, mert bánja, hogy vége van. nem tudom mit csinálj, de ha egy picit is szeret, akkor leesik neki idővel, hogy mit veszített. felőled meg vagy késő lesz, vagy nem. vagy keresd meg, és beszéljetek őszintén.
2014. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Csak most mondta hogyö ssze van zavarodva és nem tudna találkozni megint még. Adjak neki időt. LAssan én is túl kezdek lenni rajta, már 3 hete külön vagyunk, kicsit megszoktam h egyedül vagyok, nincs senkim, folyton itthon vagyok nem nála, a családjával, vele stb.. Mindig megbeszéltük h beszélgetünk őszintén megpróbáljuk kijavítani. Ebben maradunk de egy lépés se teszünk előre. Ez már megtörtént egyszer és mondta h hiába megbeszéltük nem javított a helyzeten. Mondom hát perrsze hogy nem, hisz nem is csináltunk azóta semmit se érte, csak megbeszéltük hogy mit kéne.
2014. jan. 21. 08:30
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ha találkozni sem akar, és nem tesz érte semmit, akkor jól teszed, hogy felejtesz.. csak ne tartson a csaj talonban. ha meg majd találkozni akar, akkor meglátod, lesz-e kedved, meg látod-e még értelmét.
2014. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akar találkozni, csak még idő kell neki. 2-3 hét nem elég, hogy rendbe tegye magát? Na ne szórakozzon már... Megmondhatom neki, hogy nem várok többet és beszéljük meg mi legyen?
2014. jan. 21. 09:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyik volt baratom velem is eljatszotta ezt. Kikeszult lekileg, gondok a meloval, idot ker, mert nem akar elveszteni vegleg. En ezt elfogadtam es tiszteletben tartottam hiszen nagyon szereelmes voltam majd masfel honap varakozas utan kiderult hogy o mar jol van, de neki megis inkabb az exere volt szuksege...

Irto fajdalmas es megalazo, megegyszer sosem fogok varni senkire, valaki vagy akar vagy nem.

Merlegelj akarsz e meg varni ha a koppanas is benne van a pakliban

2014. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én megmondanám a helyedben, hogy ennyi, kész, vagy döntsön most, vagy hagyjátok.
2014. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti. Biztos hogy nincs másik csávó, az exei úgy tönkre tették, hogy még mindig nem tudta teljesen feldolgozni. Egy hibánan fogja fel, hogy összejött velük, sose akar tőle semmit, le is törölte, hogy ne lássa, rühelli és undorodik tőle. Utolsó. Igen, még várok egy kicsit, ma fogelvileg beszélni vele a tesója, aki ő maga ajánlotta fel, hogy ezt nem fogja annyiban hagyni és beszél a fejével, hogy mi afaszt művel? De igen, ezek után tökmindegy mit mond, megmondom hogy nem várok többet. Nehogy már 3 hét alatt ne tudjon a fejében rendet rakni... Köszönöm srácok, most új erőt adtatok.
2014. jan. 21. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:

"de hogy nagyon szeret engem még mindig, és hiányzok neki. "


Ha ez igaz lenne akkor nem szakított volna, és időt se kért volna... ez csak duma, hogy összezavarodott.


Valakit vagy szeretünk, vagy nem. Nincs olyan hogy időt kérünk, mert ha ezen már gondolkodni kell, akkor az nem szerelem.


És ha engem valaki nem szeret akkor nekem ő nem kell. Engem ne akarjon hülyíteni hogy jaj így meg úgy idő kell.....ez csak duma.


Valószínűleg van valakije, de még nem biztos hogy összejönnek, és meg akarja várni, hogy kiderüljön. Mert ha nem jönnek össze, akkor ott vagy te talonban akit visszavehet, nehogy egyedül maradjon.


De ez csak az én véleményem


27/N

2014. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem marhaság itt az érzelmekbe a munkát és egyéb baromira nem idekapcsolódó dolgokat belekeverni. Ha valaki szereti a másikat, meg hiányzik Neki, akkor nem hagyja el.


Másik dolog, ha most a munkát mégiscsak belekeverjük, akkor meg ha ott sem minden teljesen kóser, akkor talán mégiscsak jó lenne egy lelki támasz, nemde??? Ez nekem abszolút logikátlan...

2014. jan. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti marha nagy hülyeséget beszélsz. Utolsó. Igazad van, de sajna belekeverte. Nem érezte úgy hogy lelki támaszt nyújtok neki. Ennek ellenére zavar, hogy nem adott egy újabb esélyt rá, hogy bizonyítsak neki. Majd hetek hónapok múlva esetleg felhozom, addig sajnos marad az egyedüllét és megpróbálni tovább lépni.
2014. jan. 24. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!