Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan, távkapcs, gyerek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan, távkapcs, gyerek, Help!?

Figyelt kérdés

21éves nő vagyok van egy 2.5 éves kislányom,párom 29éves nemrég ismerkedtűnk meg találkoztunk 3x majd v.ment külföldre dolgozni ahonnan 6hetente járhat haza pár napra! skypon,víberen,fb-n tartjuk a kapcsit napi szinten! mind2n nagyon megszerettük egymást és várjuk az újbóni találkozást! lányomat elfogadja velem együtt! felmerült,hogy kiköltözünk hozzá,,.vagy haza jön! mi lenne a célszerű megoldás? müködhet hosszú távon is ha táv kapcsolat maradna?

És szükséges a volt párom bele egyezése,hogy kivihessem a kislányomat magammal?


Válaszaitokat előre is köszönöm! :-)



2014. jan. 29. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a volt párod rendesen tartja a kapcsolatot a kislányoddal, és nem követett el (súlyos) rosszat ellenetek, egyértelműen illik megkérdezni, a beleegyezését kérni.

Ettől függetlenül még korai kockáztatni szerintem, és kimenni. Ha itt el tud helyezkedni és megtenné ezt a lépést Érted, akkor inkább azt mondanám, hogy ő jöjjön, mert gyerekkel együtt kockázatos a semmibe kimenni. Vagy volna ott konkrét lehetőség számodra? Olyan lehetőség, hogy ha mégis egyedül maradj, akkor haza tudsz jönni vagy kint meg tudsz élni?

Mert ebben az esetben pont jó korban van a kislányod a költözéshez, még nem robbantod ki semmi megszokott közösségből.

2014. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez persze csak az én véleményem, nem kell egyetérteni. :)
2014. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kősz a válaszod! lenne konkrétt hely hova mehetnénk,ö dolgozik/na mi pedig otthol várnánk!

ha elmenne oviba a lányom akkor tudnák én is dolgozni akár 4 órába pl;takaritani stb!

2014. jan. 31. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt kérdeztem, Neked van-e kint konkrét lehetőséged elhelyezkedni. De a válaszodból úgy érzem, nincs, csak bízol benne, hogy majd lesz. Továbbra is úgy gondolom, inkább ő jöjjön. :)
2014. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig úgy nézz ki,hogy haza jön hozzánk :-D
2014. febr. 2. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!