Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Válnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van 3 csodálatos gyermekünk ( 4 éves , 2éves , 5 hónapos ) , eddig minden rendbe volt , viszont most teljesen máshogy viselkedik , szerintem meg is csal , hisz sosincs itthon ha meg esetleg itthon van akkor pedig befekszik a gép elé vagy bemegy a hálószobába bezárja az ajtót és csak telefonál vagy nem tudom ,hogy mit csinál , szóval lényeg , hogy semmit nem csinál a gyerekekkel , még arra se hajlandó , hogy elvigye őket oviba és bölcsődébe , ha nem reggel olyan 5 körül elmegy itthonról,és van amikor éjszakára se jön haza ! Eddig minden rendbe volt , haza jött időbe játszott a gyerekkel , nekem is sokat segített és csak az ő kedvéért vágtunk bele a 3 gyerekbe ! De ez így nem mehet tovább , szerintetek mit tegyek ?

#gyerek #kisbaba #válás #anya #tanácstalan szülő
2013. márc. 27. 14:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
88%
próbáld megbeszélni vele, mert ez így ahogy leírtad már nem rossz előjel, hanem lassan végeredmény
2013. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
88%
De csak megpróbáltál már vele beszélni erről? Mit mondott?
2013. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
66%
Szegényke! :( Szerintem mondd meg neki, hogy ha így folytatja akkor válás lesz belőle. Mindenképp beszélj vele.
2013. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 A kérdező kommentje:
Igen megpróbáltam már erről vele beszélni , és azt mondta , hogy azt csinálok amit akarok ! Ez fáj, hisz a gyerekek imádják ,és attól félek , hogy egyik nap csak ott hagy minket !
2013. márc. 27. 14:23
 5/100 anonim ***** válasza:
66%

Tuti, hogy van valakije.


Eddig sem segített, tehát nagy hátrányban nem leszel, ha elváltok, viszont azt mérlegeld, hogy eddig adott-e haza pénzt, amiből megéltetek és ezután is lehet-e rá számítani ebből a szempontból.

Az biztos, hogy ez így nem élet, de az is igaz, hogy nagyon nehéz helyzetben leszel, ha elválsz, főleg anyagilag.

2013. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
66%
Sajos úgy is lesz!
2013. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
88%

Na ez az a szituáció, amikor nagyon sajnálom a nőket.


Itt vagy három kicsi gyerekkel, és Te nem jelentheted ki, hogy azt csinálsz, amit akarsz, mert kötelességeid vannak. Hol a felelősségtudata a család irányába ???

2013. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
91%

Mekkora féreg emberek vannak! És te még ilyenhez ragaszkodsz? Én a tökénél fogva rángatnám ki bezárt hálószobából és addig csavarnám, amíg nem hajlandó elmondani, hogy minek köszönhetem ezt az óriási változást.

4 emberrel játszik már, akik közül 3 kiskorú, szóval nagyon gyorsan szedje össze magát és mondja el mi ez az egész!

2013. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
85%
Akkor fel kell készülnötök a válásra. Valószinűleg ezt már ő megtette. Biztosan van valakije ha így viselkedik. Nagyon sajnálom, sok erőt kívánok a továbbiakhoz!!!
2013. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 A kérdező kommentje:

Igaziból ő vállalkozó , mint én is van mind 2 egy külön számlája eredetileg úgy volt , hogy a fizetésünk 80-80% rátesszük a közös számlánkra a többit pedig a saját számlánkra , nekem ruha boltom van , nem is egy , neki pedig étterem lánca szóval én még mindig ráteszem arra a számlámra a 80-80% , de nem hiszem hogy ő is mert sokkal kevesebb van rajta mint volt pedig az a lányoknak tettük el !

Sőt ma reggel úgy ment el , hogy nem is köszönt !

2013. márc. 27. 14:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!