Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még a barátom?

Figyelt kérdés
van egy 3 hónapos kapcsolatom elég sok vitánk volt de már 1 hónapja nincs vita. azt írja szeret meg minden egy párszor azt írta hogy nem működik fejezzük be de utána rá pár napra azt írja hogy szeret és nem akar szakítani. ugy volt hogy ma eljön hozzám de írta hogy még se mert nagyon fáradt de már nem tudom hogy hihetek e neki

2014. jan. 29. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, már nem szeret....
2014. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.Csak nincs más még neki, és addig akar tartani téged.
2014. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
csak ő is nagyon jól tudja hogy ha átver akkor ki fogom rúgatni a munkahelyéről és nem tudom hogy ő is tisztában van ezzel akkor miért szórakozna azzal hogy azt mondja szeret
2014. jan. 29. 16:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért várod, hogy az életedben jó következzen be, hogy szeressenek, ha így viselkedsz? és így lépsz minden egyes dologra ami nem úgy alakul ahogy te azt kigondoltad?
2014. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megfenyegetted azzal, hogy kirúgatod a munkahelyéről? Persze, hogy azt fogja mondani, hogy szeret, fél Tőled. Zsarolással alapozni egy kapcsolatot, még ha kimondatlanul is, mert ahogy írod, tudja, hogy kirúgathatod...
2014. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem csak már a kapcsolatunk elején is felmerült a gyanu hogy megcsalhat de akkor tagadta hogy övé lenne az a badoo profil de most mégis kiderült hogy ő használja és akkor az elmult 3 hónapban csak szórakozottz velem kb
2014. jan. 29. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Engedd el ezt a srácot, és ne tegyél alá, ha azt akarod, hogy az életedben jöhessen egy olyan férfi aki téged szeret és sose élj vissza a helyzeteddel.Soha. Ha így teszel, akkor lesz lehetőséged normális kapcsolatokra, ha nem, akkor mindannyiszor fogsz kapni olyan dolgot a sorstól ami nagy fájdalmat fog okozni Neked, meg hát a magány az ami kíséri az ilyen embereket az életükben, míg rá nem jönnek, hogy kell normálisan viselkedni egy másik emberrel.
2014. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én nem fenyegettem meg megmondtam neki hogy soha nem élnék vissza azokkal a képekkel. csak ne verjen át annyit kértem tőle mert nagyon jól tudta hogy ő az első férfi akivel le feküdtem és mégis ezt csinálta
2014. jan. 29. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:

tudod kérdező ha valaki szeret azt nem írni fogja hanem kimutatni

amúgy meg úgy tűnik nem szeret

2014. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyi pár szakít azok után, hogy valamelyiküknek az első volt? Sok! Érzelmileg ez nem szabad, hogy annyira lealacsonyítson, hogy felmerüljön Benned a bosszú, visszaélés a képekkel. A helyedben még törölném is azokat a képeket, hogy fel se merülhessen a gyanú, ne süllyedj le olyan szintre, és hagynám ezt a kapcsolatot, amiben gyakorlatilag végig bizonytalanság és vita volt.
2014. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!