Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi lép félre, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lép félre, olyan aki otthon mindent megkap, ki a hibás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván a férfi. Az nem indok, hogyha otthon elkényeztetik, akkor félre is léphet, mert többet akar, vagy mert nem fél a következményektől...
2008. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Meg a nő is!!!!! Nehogy már csak a férfi legyen a hibás. Elhiheted - és ezt nőként mondom - a házasságukat/kapcsolatukat nagy részben a nők teszik tönkre!! Egy ember nem hibás, az pedig a szerető.
2008. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia te utolsó választ iró léci ird le szerited miért lehet hibás a feleség ha megad a férjének mindent?
2008. okt. 15. 11:51
 4/13 A kérdező kommentje:
Szintem a pasik,hüségés pasi nem létezik!!!!!!
2008. okt. 15. 11:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok mindentől függ. Vannak pasik, akik nem képesek a hűségre. Vannak pasik, akik már nem bírják a mellettük lévő nőt. Mindenesetre a megcsalás nem megoldás. Akkor inkább szakítson, ha neki már más kell.
2008. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
3-an hibásak: a szerető IS. Ő csábított - ha békén hagyja, lehet, hogy kacsintgattt volna, de soha nem csábult volna el.
2008. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Helyesírás hova lett?

Amúgy meg pont annyi hűtlen nő van mint férfi, csak a nők jobban titkolják.

2008. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Senki! Miért lenne bárki is hibás? Vannak férfiak, akikben a szexuális vágy más ők iránt is nagy (poligámok)és nem birnak ellenállni.így hiába hiszed, hogyotthon mindent megkap, mert pont azt nem kapja meg, amire vágyik.A szexuális csábítás öröme és sikere. Nagyobb baj, ha érzelmileg lesz hűtlen valaki, nem testileg!
2008. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Az hogy a férfi megkap otthon mindent mit jelent? Heti minimum 3szexet? De lehet, hogy odafigyelést, törődést, gyengédséget nem. Egy kapcsolatban nem csak a szex a fontos. Az is ugyanennyire, hogy ne féltékedjen mondjuk a nő, ne legyen hárpia, hogy megtudjanak beszélni mindent, hogy úgy menjen haza az ember, hogy tényleg szeret otthon lenni, és ne úgy, hogy bazz' megint mehetek haza. Én erről sokat szoktam beszélgetni a férjemmel. Hárpia is vagyok néha, féltékeny is, és tudom, látom rajta mennyire nehezen viseli. Egy férfi nem feltétlenül csak a szex miatt lép félre, és ez tény. És hogy hibás e a szerető??? ez érdekes. Ha úgy lett szerető, hogy ráakaszkodott a palira és ezerrel nyomult akkor talán. DE ha egy férfinak jó a kapcsolata a feléségével, és jó a házasságuk, akkor nyomolhat akár Pamela Anderson is, akkor sem lép félre!!!!!!!!!
2008. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Azt hogy mindent megadunk, mi nem dönthetjük el, a másik fél érzi, tudja!!!Mindig vannak kimondatlan vágyak, amelyeket csak is őszinte beszélgetésekkel lehet megtudni.

Amíg te azt gondoltad minden rendben van, lehet a párod egyáltalán nem volt elégedett. Természetesen ez még senkit sem jogosít fel arra, hogy megcsalja a kedvesét.

Az, hogy nincs hűséges férfi, pedig csak egy ostoba általánosítás!!!Amit én nagyon utálok. Mert több olyan jó barátom van, akinek az életébe nem fér bele a megcsalás, és természetesen ez alól a párom sem kivétel.

Talán nem a legmegfelelőbb embert választottad társadul.

Petranova

2008. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!