Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van még remény?

Figyelt kérdés

Már régóta szerelmes vagyok egy lányba, akinek én csak a barátja vagyok. Régebben egyszer szóba hoztam a dolgot, hogy én többet érzek, de akkor nem kaptam rá választ. Nem utasított vissza, de nem is ugrott a nyakamba. Most rászántam magam, hogy ha másképp nem, akkor megpróbálok tettekkel közeledni hozzá úgy, viszont érezhetően visszautasított.

Szerintetek van még értelme próbálkozni? Sajnos egy suliba járunk, ezért minden nap látom. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert nagyon szeretem, de ameddig látom nem fogok tudni túllépni rajta. Most nem beszélek vele, de folyton keres.

Kérlek adjatok tanácsot!



2014. jan. 30. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Van remény, de most barátzónás vagy, szerintem elég egyértelmű. Barátnak tökéletes vagy, ezért keres, de ha visszautasított...akkor ugye vetted a jelet?

Jegeld a dolgot, elképzelhető, hogy ő is többet akar majd később. Ha nem tudsz rá "csak" barátként tekinteni, akkor ha igazán jóbarátok vagytok, meséld el neki, hogy ez van.

Olyan is elő szokott fordulni, hogy akkor döbben rá, hogy mégis szerelmet érez, mikor te más lánynak kezdesz udvarolni...

2014. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Se Veled se Nélküled. Nem nagyon tudsz mit tenni mint, hogy tisztázod vele mit szeretne. Ha kikosaraz maradhatsz a barátja vagy megpróbálhatod megszakitani vele a kapcsolatot és elfelejteni.
2014. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 albert1121 válasza:
Nekem ugyan ez a problémám én megmontam neki és azota nemvatyunk olyan Jo barátok. Ugyhogy sok sikert :)
2014. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csencsili válasza:
De cuki vagy :)) am én is elmondtam és nekem se jött be de nem mindenkivel van ez így :D :(
2014. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csencsili válasza:
hello megint én nekem is volt egy ilyen fiú barátom. Igent mondtam neki ,de csak azért mert... térden állva könyörgött, mondjuk csak egy napig jártunk, ami valljuk be nem túl hosszú. Rájöttem, hogy nme tudok rá máshogy gondolni mint egy barátra. Persze az egy s..fej mert 2 hét után új barátnője lett. Remélhetőleg kiszeretsz belőle, persze nem reménytelen, és ha már összejöttetek, akkor ne is figyeld mit írok :D
2015. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!