Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Terhes lett a volt nője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett a volt nője (elvileg tőle), ezért megszakítottuk a kapcsolatot, mert elveszi. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Épp kialakulóban volt a kapcsolatunk,amikor betoppant a volt barátnöje,hogy terhes tőle.A fiú nagyon kiakadt,kikészült idegileg,szomorú volt(én is nagyon),úgy fájt nekem az egész úgy éreztem belehalok,mostanra picit megnyugodtam(ma reggel írta meg nekem).A nő csak azért lehetett terhes,h elvegye őt feleségül,mert már rég kidobta igazából,senki nem volt rá kíváncsi,állandóan csak lógott rajta,erőltette magát,sztem az is lehet,h a gyerek valaki mástól van.Mihez kezdjek...pont amikor mi kettőnk között kezdett minden jól alakulni,akkor toppant be a hülye egy nő...egyszerűen el akarja a szerelmemet csábítani tőlem,merthogy egykor még az övé volt,s nem bírja feldolgozni,h az már a múltté...nevetséges.Több kapcsolatom volt ezelőtt,de még senkit nem szerettem úgy,mint őt. :( Vissza szeretném valahogy szerezni...Ő most ,,apa'' lesz...a volt nője gyerekének az apja.Olyan rossz ez az egész.Pont ma találkoztunk volna megint.Erre egy ilyen üzenet várt,h többet nem láthatjuk egymást,gyereke lesz,stb.Iszonyúan hiányzik,már le is feküdtem vele,nagyon fáj nekem ez a helyzet.Mihhez kezdjek?Mit lehet itt tenni? Én 17,a fiú 22,másik lány 20 éves

2014. jan. 31. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy ennek nem ez módja? Brazil szappanoperákban sincs manapság már ilyesmi. Lemaradtatok vagy jó egy évtizeded.


Attól még veled maradhat, hogy lesz egy gyereke. Most visszamegy a rossz kapcsolatában nem lesz belőle mintafeleség. Ugyanúgy szétválnak, csak a gyereket szétmarják közbe és persze úgy 6-10 év múlva.


Ha szeretne, igazából nem adna fel. Manapság nem azt az időket éljük, hogy ha jön a baba akkor megnősülsz, mert hú mi lesz. A gyerek így is megkaphatja az apa nevét, az apa így is gondoskodhat a piciről... szóval nem értem mi itt a probléma azon kívül, hogy mindenki olyan hú de drámai akar lenni. ?

2014. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,én ezt mondtam is neki...teljesen egyetértek ezzel.De nagyon könnyen befolyásolható,a nő az meg egy igazi varázslónő...komolyan az.Az is lehet,hogy egyáltalán nem is terhes,csak kitalálja ezzel sírja vissza őt.Borzasztó.Vagy,ha terhes,azt sem hinném,hogy ő tőle.De bármi is van,egyedül arra megy ki a játék,hogy vki elvegye ezt a nőt,mert amúgy senkinek nem kellene...
2014. jan. 31. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Mond el a barátodnak, hogy szereted. Te nem fogod átverni és zsinóron rángatni. Ez vagy te. És van a baránője, aki minden áron akar valakit maga mellé és mivel ő a palimadár, rá vetette ki a hálóját.


Most döntsön: a szerelmet vagy a a palimadár szerepét válassza. Te nem fogsz tovább szenvedni az ő gyökérisége miatt. Ha ennyit jelentettél neki, akkor elfogadod, elengeded, de többé a büdös életbe ne keressen és sírjon utánad.


Aztán várod mi lesz. Nehéz lesz, de ez van. Ne hagyd, húzzon magával, addig szállj ki amíg tudsz.

2014. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,fogok vele beszélni.Remélem,hogy majd mellettem dönt,meg sajnálnám,ha elveszteném,de végül is ez az ő baja lenne,és utólag biztos,hogy ő bánná meg...
2014. jan. 31. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

1. nem kell elvennie azért mert terhes a lány (ha egyáltalán tényleg terhes)


2. ha a család ragaszkodik az esküvőhöz, az az ő bajuk. Mondja meg a barátod hogy akkor fog gondoskodni a gyerekről, ha DNS vizsgálatot csináltatottak, és kiderül, hogy az övé a gyerek.


3. ha bebizonyosodik, hogy a barátod a gyerek apja, akkor gondoskodik róla, fizet gyerektartást, látogatja ha akarja, de ennyi.


Mond meg a pasidnak hogy ne legyen balek. Ne vegye el, és apasági teszt nélkül egy fillért ne adjon a lánynak. Ti pedig simán együtt lehettek.


Elvenni mert terhes? Mi ez? Valami mexikói szappanopera? Ne már...

2014. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
helyesbítek: csináltattak
2014. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!