Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ki szoktátok festeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ki szoktátok festeni magatokat ha a barátotoknál alszotok?

Figyelt kérdés
Ma este alszok először vele, és nem tudom, hogy kifessen e magamat vagy ne, mert semmi smink nélkül se akarok lenni de azt se szeretném,hogy reggel el legyen kenődve össze vissza. L/20

2013. szept. 27. 08:21
1 2
 1/12 Lina93 ***** válasza:

Én már nem szoktam, eleinte még azt csináltam, gyors mielőtt meglátna :D

Mondtam is neki, hogy kezdek magammal valamit, mert nem akarom megijeszteni, de csak rázta a fejét.

Azóta meg azt mondja, hogy smink nélkül jobban tetszem neki.

Erősen ne kend ki magad éjszakára, mert reggel nem szép látvány, de egy picit festhetsz.

2013. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

lefekvés előtt lemosom minden esetben


egyszer maradt el és elég ciki volt h tiszta smink lett a párna nem beszélve az arcomról

tisztára mint egy horrorfilmben :-))))

2013. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha aznap épp ronda vagyok smink nélkül, akkor igen. Ha nem, akkor nem. Nem a pasim kedvéért sminkelem magam, hanem a saját megnyugvásomra. Egyébként estére, alvás előtt úgyis lemosom.
2013. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Én magamon szoktam hagyni a tegnapit. Ha szerencsém van "összérik" és másnap szép füstös szemem lesz. Ha nics szerencsém és csúnyán elkenődik akkor első dolgom a fürdőszoba. Majd felfrissitve visszafekszem mellé.

Használj vizálló sminket, esetleg szeméjtust az nem kenődik el olyan könnyen mint pl a szemceruza az nálam katasztrófa...

2013. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem látom értelmét ha úgy is alszunk.

Nappal is csak alapozó vékonyan.

2013. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem egészséges sminkben aludni sosem, le kell mosni alvás előtt. Előbb-utóbb látnia kell téged sminkben... Ha nem tetszenél neki természetesen, amit kétlek, akkor meg is érdemli, hogy plázap*csákat keressen magának.

16 évesen boltba nem mertem lemenni smink nélkül, de megismerkedtem párommal és adott elég önbizalmat a szeretete, hogy nem kell állandóan sminkelni ahhoz, hogy szépek legyünk. Nem a legszebb a bőröm, de hétköznapokon is csak a szemem húzom ki és nem érzem magam rosszul. Ne aludj sminkben, felesleges. 19L

2013. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

* előbb utóbb látnia kell téged smink nélkül


bocsánat az elírásért :)

2013. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem a barátom egyszer látott kisminkelve. Tetszett neki, de mondtam, hogy én nem tudok sminkelni, így felejtős, mert bányarém-effektet csinálok magamból.


De nem hozza fel, tetszek neki festék nélkül is :)

2013. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát éjszakára tuti h nem festem ki magam.. max kifestem, szex, aztán lemosom :D de hidd el, nem fontos nekik :)
2013. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szempillaspirál nálam már elég szokott lenni, ritkán teszek fel mást. Azt nem is szoktam lemosni, simán alszom benne mert nem kenődik el és több napig tart.
2013. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!