Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok lányok tampont/betét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok lányok tampont/betétet cserélni a barátotoknál? Fiúk szerintetek nem gáz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi lenne a gáz ebben könyörgöm? Hány éves vagy 12? Jaj...
2014. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt, egészséges kapcsolatban már miért lenne gáz... Természetes dolog. A férfiak jobb esetben tisztában vannak vele, hogyan is működik egy nő.
2014. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel legyen az is gáz, hogy levegőt vesz...
2014. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a gáz? Ez egy teljesen természetes dolog. Nem épp a legszebb látvány, de ha megjön, akkor megjön... Igen, szoktam cserélni úgy is, hogy ő benn van velem a fürdőben, de csak úgy, ha nem figyel közben oda. Egy tartós, igazi párkapcsolatban szerintem nincs olyan, hogy tabu.
2014. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szoktam..
2014. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na az kapcsolatokban lesz az, hogy még egy-két év után is inkább gyomorgörccsel fetrengenek, mert nem mernek fingani a másik előtt...
2014. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rékcsi ***** válasza:
100%
Nem, én hagyom h belém poshadjon a tampon... -.-
2014. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy sem, ha muszáj, akkor muszáj. Nyilván nem barátom orra előtt, de az, hogy a wcben mit csinálok, amúgy sem érdekli...
2014. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább átázom, aztán együtt sikáljuk a kanapéról a vért, az nem gáz!
2014. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Én értem a kérdést. :) Eleinte én is "bajban" voltam, illetve csak elgondolkodtam. Ugye nem minden wc-ben van kuka, és milyen ciki lehet (főleg kamaszfejjel) megkérdezni hol is van a kuka, vagy ha már tudod is hol van, akkor is végigbattyogni az egész lakáson, kezedben a (remélhetőleg..) becsomagolt betéttel.. Aztán rájöttem: muszáj. Úgyhogy valahogy mindig megoldottam, mert nem előtte ciki, egyszerűen nekem kellemetlen.. :)


17L

2014. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!