Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Fiú-Lány barátságban" hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiú-Lány barátságban" hogyan mondjam el, hogy beleszerettem a lányba?

Figyelt kérdés
Másfél éve ismerem a lányt, és mindent tudunk egymásról,szószerint mindent. Mintha testvérek lennénk. Semmit nem szégyellünk egymás előtt és mindig segítjük a másikat. Szinte biztos vagyok benne,hogy neki meg sem fordult a fejében,hogy esetleg ő szeretne engem vagy milyen is lenne velem járni vagy esetleg elgondolkozott volna azon,hogy "milenne ha..." (Mondjuk ezt en nem tudhatom,csak sejtem) De most van az a pont ,hogy most vagy soha. Nagyon sokat szenvedtem mar az eltitkolt erzeseim miatt ,sokmindent megtettem hogy összejöjjünk...nagyon sokat fogytam,jó alakom lett,nagyon sokat edzek azert,hogy megfeleljek neki. Ugy erzem,hogy nagyon nagy esely van arra,hogy pofara esek , es visszautasít. Ha ez történne akkor én nem bírnám folytatni ezt a kapcsolatot és tudatosan eltávolodnék tőle. Segítségeteket kérem,hogy segítsetek,hogyan mondjam el neki mennyire szeretem. Milyen helyzetet teremtsek rá,mikor,mit mondjak/irjak neki amivel csökkentem a visszautasítás esélyét? 16/F

2014. febr. 4. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ennek sosincs jó vége
2014. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát ez most all-in, add be, én ezt tenném. :(
2014. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
dehogy nincs jó vége....meg lehet azt mondani, csak ügyesen
2014. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ezt teszed elveszíted, maradjatok inkább barátok. Egyik fél mindig többet akar, itt a jó példa.
2014. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha nem adom fel a barátságot,akkor tovább szenvedek. Ha megtudtam,hogy nem szeret,akkor mindenképp elkell felejtenem,ezzel tisztában vagyok. De nem a végeredményre vagyok még kiváncsi,hogy mi lesz a válasza,hanem ,hogy hogy mondjam el neki?
2014. febr. 4. 21:22
 6/17 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, szenvedsz így is úgyis nem? várj egy pillanatra és csapj bele, ne hirtelenkedj, légy férfi, légy bátor, nekem a legjobb barátnőm lett a párom...és azóta is boldogan élünk ^_^ ! Egy próbát megérhet minden. Eszedbe ne jusson hogy elveszíted, még csak ne is gondolj rá, mert ha attól félsz, akkor be is következik, nem szent szöveget mondok, csak segíteni akarok :)
2014. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Baratilag megmondod es baratsagosan varod a valaszt ... amit ha esetleg rossz rad nezve, akkor is baratsagosan mosolyogsz :)
2014. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Eddig nagyon jó válaszokat kaptam,köszönöm nektek,sokat segitetek!!

De konkrétan,mit mondjak neki? Hogy hozzam fel a temat?

2014. febr. 4. 21:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Talan jo lenne, ha a vallomas elott neha megerintened ugy hogy kisse romantikus legyen de ne tulsagosan, s figyeled a reakciojat. Pl. megsimogatod a vallat vagy hatat. Ha mosolyog, o is megerint, akkor te is tetszel neki. Ez esetben kezdd el maskor is megerinteni, egyre romantikusabban. Ha latod, hogy tetszel neki, az adott pillanatban valld be, vagy ha megvan a "szikra" koztetek, meg is csokolhatod. De ezt csak ha nagyon jol megy a dolog. Inkabb a bevallas. Ha elhuzodik, akkor inkabb ne valld be.
2014. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Érzéssel, nehogy gondolkodni merj azon hogy mit mondasz neki, mármint de, de ne úgy hogy már eltervezed, legyél őszinte, nem baj az ha elakadsz, addig is fokozod a pillanatnyi érzéseket :) barátok vagytok, ismer téged, nem lesz durva
2014. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!