Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A legjobb baratomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb baratomba beleszerettem (lany vagyok)

Figyelt kérdés
Szoval a mult nyaron en , o es meg egy lany a legjobb baratok vagyunk. Szerintem ok szeretik egymast de nem valjak be , de en is szeretem a fiut. 2 evvel kisebb nallam de szerelmes vagyok bele. Mikor csak mink ketten vagyunk akkor ugy erzem mindig hoy meg akar csokolni , de mikor tobben vagyunk ugy erzem hogy nem erdeklem. Szerintetek mit csinaljak? Szeret valyon engem? Vagy szo se lehet rolla? Nem akarom hogy elrontsuk a baratsagunkat. Koszi elore is mindenkitol :)

2014. jan. 19. 17:48
 1/7 anonim válasza:
A helyesírásod alapján kb. másodikos lehetsz, úgyhogy szerintem egyenlőre foglalkozz az iskolával ...
2014. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha egy barátság többet ér, mint maga a szerelem.
2014. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ááá, kifolyik a szemem :(.

Beszélgess a sráccal és derítsd ki ő mit érez irántad vagy mit nem majd küldjed neki a jeleket ezerrel.

2014. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első, alapból teljesen igazad van, de mit értesz az alatt, hogy egyenlőre? Ugyanakkorára?
2014. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra h koztetek lehetne e tobb mint baratsag
2014. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek

A helyes irasom eg azert ilyen mert nem magyar iskolaba jarok , nem vagyok magyar ...es a szuleim az ellen vannak hogy egyaltalan tanuljam a magyar nyelvet ...de mert en szeretem , egyedul tanultam meg

2014. jan. 19. 19:39
 7/7 anonim válasza:
En is roman lany vagyok,csak en megtanultam magyarul :) En is beleszerettem a legjobb fiubaratomba,es majdnem elveszitettem emiatt ,mert bevalottam neki,nem akarok elrontani mindent azzal hogy esetlek rossz tanacsot adok ,de nekem is azt mondtak hogy:Ne valljam be neki !! En nem halgattam ra es ime,majdnem elveszitettem :( aztmonta hogy a bizalma mar nem ugyan olyan,de mihamarabb probalom visszacsinalni a dolgokat :) Szerintem a baratnoddel kezdj el beszelni a fiukrol,hogy ki tetszik neki,ugy beszelj mintha csak csajos beszelgetest tartanatok :D aztan abbol kiderul mit erez a fiu irant(csak figyeld hogyan mondja)... a leg igazsagosab az lenne ha a pasi egyikotokkel se jarna mert utána a vegen ugy is veszekedés lene kozetetk belolle meg a baratsagotok is tonkre menne te legyel az okosabb válaszz mást.....barátnodre meg hagyd ra...azt tedd amit a szived diktal,mert nem biztos hogy mi adjuk a megfelelo valaszt :)
2014. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!