Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy "tartós" kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "tartós" kapcsolatban mennyi az esélye hogy a barátnőm kiábrándul belőlem idővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom mennyire értelmesen tudtam ezt a kérdést megfogalmazni, de nem tudok kitől tanácsokat kérni.:

19 évesek vagyunk, több mint fél éve járunk, ami azt jelenti h nekem van már egy szakmám és most gürizek az érettségiért eközben(próbálok alkotni)----->Ezzel ELLENTÉTben a barátnőm most szerez érettségit idén(5év volt), és néha kicsit el van vele telve(csúnyán szólva) h hová is szeretne menni tovább tanulni.

Ezzel a dologgal tényleg semmi baj sincsen, ugyanis nagyon az egyik szülőjére ütött, aki ugyanilyen "kihívást kereső" és "kalandlátó" egyéniség, de viszont én attól rettegek hogyha tovább megy tanulni, akkor kevesebbet látom és ebből kifolyólag nagyobb az esélye h mással összeismerkedik!

Hogyan tudnék én ez ellen védekezni? Nagyon jól néz ki barátnőm, szeretem, tisztelem, becsülöm. Nem tudnám kibírni ha kiábrándulna belőlem. Második és leghosszabb ideig tartó barátja vagyok neki.

Jelenleg nagyon szeretjük egymást, és még a kevés találkozásunk ellenére is próbálom "színesebbé" tenné a kapcsolatunkat!

...

Még annyit h talán azért is rettegek h pár éve pont egy ilyen szerencsétlen "megunásos kapcsolat" áldozatává váltam. Az a bajom h nagyon ragaszkodó típussá tudok válni..:|| Köszönöm, ha végigolvastátok, válaszokat meghallgatom:)



2014. febr. 5. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy befolyásolni tudod, hogy kivel ismerkedik össze, vagy nem, már pardon.

Meg ezen kár előre agyalni, még messze van.

2014. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki megy az hadd menjen.

Ha eléggé szeret akkor nem fog otthagyni, ha nem eléggé és mégis elhagy akkor gondolom te se szeretnél ilyen kapcsolatban lenni.

2014. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor maradjak nyugodt és gondolkozzak racionálisan?

ha menni akar akkor úgyis megy?..

2014. febr. 5. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mégis, mit akarsz, magadhoz láncolni, bezárni és akkor majd tuti veled marad?
2014. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sajnos ezt nem tehetem.
2014. febr. 5. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
naná h nem, éppen ezért támogasd! ő is támogatna, ha te csinálnád ugyanezt. és pont így nem fogod megunni, mi is távkapcs.ban vagyunk, és nagyon örülünk, amikor verge együtt lehetünk.. :)
2014. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd. Az egyetemista élet első éve főleg tele van izgalmakkal, új arcokkal, új élményekkel. Ha valaki nem elég kitartó, akkor elviszi az ár és egy fél éves kapcsolat nem feltétlenül elég erős ahhoz, hogy ezt kibírja.

Egyetemistaként nem egy kapcsolatot láttam tönkremenni az első években (a sajátomat is többek között), vagy akinek az "otthoni" kapcsolata nem ment tönkre, az javarészt orrba-szájba csalta a párját, aki erről mit sem sejtett.

Nagyon ritkán, elvétve látni csak olyan hűséges párt, aki valóban kitart a szerelme mellett és nem szippantja be az újdonság hatalmas. Ez tény, erre készülj fel és járj nyitott szemmel.

Tenni nem tudsz semmit. Ha a barátnőd igazán szeret, akkor kitart melletted, ha nem, akkor nem...

2014. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!