Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy folyton attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy folyton attól rettegek, hogy rámun, és a szex nem lesz érdekes?

Figyelt kérdés

Pedig még 3 év után is fel tudom izgatni akár csak egy sms-sel, hogy "fúú, a múltkori szex..." :) Léteznek ilyen pasik, akik az idő elmúltával szeretnek egyre jobban bele a nőbe? Tehát nem a "normális"folyamat, hanem fordítva?


23L, 28F



2014. febr. 5. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A folyamatos rettegés bármitől nem normális.


Foglald el szépen magad, dolgozz, legyen hobbid és érdeklődésed, sportolj, és élvezd h jó a párkapcsolatotok és szexeljetek sokat.


Az unalom hülyeséget szül.

2014. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindez megvan! Túl is vállalom magam, de olykor elbizonytalanodok, hiszen annyi olyat hallani, hogy "meguntuk egymást, ezért megcsaltam"...
2014. febr. 5. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez így van. Ahogy telik az idő, egyre inkább beéri ka nő iránt érzett szerelmem. Írok is neki vallomásokat az idő elteltével :) Nem unom meg a szexet, mert szeretem.
2014. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez cuki, az én pasim is ilyen:) Az elején nehezen jött bele a szexbe, pedig voltak barátnői előttem. Vicces, hogy vannak ilyen esetek is, pedig állítólag a pasik a legyet is röptiben:D
2014. febr. 5. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgyis szétmentek ti is! Te kefélsz félre vagy o.Az teljesen mindegy!!!
2014. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, attól, hogy téged megcsaltak, ez nem esik meg másokkal is :D
2014. febr. 5. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Jol van na!Csak trollkodtam :D
2014. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!