Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miértvanaz hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfust kérdése:

Miértvanaz hogy a barátnőm több mint2 év után az egyik nap úgy gondolja szakítani kell velem és nem is mondja meg miért csak ködösit Csütörtökig minden rendben utána pénteken mello után haza megyek és hozzám se szólÉs másnap bejelenti szakítaniakar?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
bonyolultak a nők
2014. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én becsavarodnék egy ilyentől. :I

Gondolod megcsalt és a bűntudata olyan erős, hogy inkább lelépne, hátha megszűnik?

2014. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy harmadik?
2014. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam de halál komolyan csütörtökön elvoltunk pénteken jön szakítani szeretne jól van. Rá egy hétre egy másik taggal volt kapcsolatban szóval igen van egy harmadik szerintem :)
2014. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem is megcsalt.
2014. febr. 5. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!