Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy elég komplikált helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég komplikált helyzetbe keveredtem, az infót lent olvashatjátok, aki tud nekem ebben segíteni, ötletet adni kérem segítsen! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nos...van egy lány és megismerkedtem vele. 3 hetet beszéltünk és találkozgattunk, kidobta a pasiját elméletileg miattam. a 3. hétvégén azonban buliztunk pesten és ittunk egy nagy társaságban. Ott is együtt voltunk, de részeg volt és flörtölgetett másokkal és "véletlenül" csókolózott is valaki mással. Én kiakadtam rá.. de azt mondta hogy szingli aztán hagytam is(más kérdés hogy az nap este nálam aludt aztán tudjátok...) Összevesztem vele másnap is(féltékenykedtem) ez nem tetszett neki. Nos azóta a kapcsolatunk nem jó. Beszélünk de nem ugyan az mint régen amit mondtam neki és ő is így látja. Az lenne a kérdésem hogy most ki kéne vele mondatnom azt hogy nem szeret és "legyünk barátok" csak, hogy könnyebben el tudjam feledni. Azonban a másik részem pedig még küzdeni akar hogy ne veszítsem el de egyre jobban belátom hogy sajnos nem igen fog menni.(Már bocsánatot kértem mondtma hogy nem tudtam abban a helyzetben normálisan gondolkozni stb.) SZóval most a ti segítségeteket kérem hogy mi tévő legyek hogy kicsit a kapcsolatunkat ismét fel tudnánk lendíteni mint amilyen volt mert eléggé hiányzik.


Előre is köszi ! Remélem vannak tapasztalataitok ilyen téren !


Privátot is írhattok !



2014. febr. 6. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék ilyen fszaról fszara szálló kis pillangóval, de te tudod. Ha igen, próbálj ahhoz alkalmazkodni, hogy ő ilyen.
2014. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolkodj logikusan : Így viselkedett, amikor ott voltál, mit csinált volna, ha nem vagy ott? Arról már nem beszélek, hogy miattad dobta ki a pasiját, szerinted veled nem ugyanígy fog elbánni?
2014. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanám ilyennek...csak 3. hét után szexeltünk igaz a 2. hét után is lazán meg tudtam volna csinálni de nem akartam...csak a hetek alatt megismertem és tényleg hosszú idő óta nem találkoztam ilyen lánnyal de most meg úgy érzem mintha egy 180 fokos fordulatot vett volna és megváltozott. De lehet azért mert megérezte a szingliség örömeit..... Csak valamivel mégis fel szeretném dobni még 1 próbát adni az egésznek, de közbe bennem vna az is hogy hagyjuk mert csak még rosszabb lesz később...és ha kimondaná végre hogy nem szeret akkor el tudnám felejteni, de az egyik részem pont ezt nem akarja
2014. febr. 6. 13:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak én például beláttam a hibáimat...hogy nem kelett volna féltékenykednem mert nem járunk ugyebár...de ő nem tette meg, azt mondta semmi se lesz azzal a pasival... de hát nem tudom, de nagyot csalódtam benne
2014. febr. 6. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
hát figyelj, lépj tovább, ne is mondasd ki vele, ne is érdeklődj utána, ugyanis nem fog megváltozni. ilyen nincs, hogy megízlelte a szingliség örömeit ha állítólag miattad szakított a pasijával. hagyd a francba, ha egy pasi közt alakulgat valami, egy normális csaj nem mászik bele másik szájába amíg a pasi ott van. miért nem veled foglalkozott. felejtsd el, kár vesződni érte
2014. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Köszönöm...csak az bánt hogy félre ismertem, de legalább így könyebben tudom elfelejteni mert egyszerűen undorittó lett a stílusa.
2014. febr. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!