Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kalandba keveredtem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalandba keveredtem az egyik munkatársnőmmel! Viszont neki van egy gyereke, jo a kapcsolatunk csak mind kérlel hogy költözzek hozzá mert neki szüksége van egy férfire! Mit tegyek? Hogy mondjam hogy kösz de inkább nem!

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
szerintem költözz oda és neveld a gyerekét jó buli lehet.
2013. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, az a legtisztább út. Ráadásul nem is arról van szó, hogy bizonytalan lennél. Mond meg neki, hogy ezt az elkötelezettséget (legalább is egyenlőre) nem tudod felvállalni. Az neked nem megy.
2013. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Köszönöm az eddigieket. Jo veled qrni, de számomra ennyi vagy, jobb nekem szabad életet élni, mint a te sz-ros gyerekedet pesztrálni nevelni, tartani.
2013. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szükségük van egy f@szra jobban mondva.
2013. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
21%
A legjobb védekezés a támadás. csald meg úgy, hogy tudja és akkor nem fog többet zaklatni. bevált és hatásos trükk. :D csak ne hagyd hogy összetörjön, úgyhogy egy sokkal rosszabbal csald meg, hogy ne száljon el az önbizalma.
2013. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Már bocs, de ő sem rosszabb ember azért, mert gyereke van. Akkor jó volt, mikor rámozdultál, nem? Undorító ilyennel támadni, olyan, mintha te az anyáddal laknál és ezért nem akarna veled járni valaki, mert undorodik tőle.


Megmondod normális férfi módjára, hogy figyelj, jó volt veled, de én még nem szeretnék elköteleződni. Ha neked jó így továbbra is, akkor folytassuk, ha nem, akkor váljunk szét.

2013. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerekem van, és egy évvel ezelőtt viszonyom volt egy kollégámmal. Nyilván én is szerettem volna közös életet vele, de láttam apró jelekből, hogy ő még nem. Neki nem volt még családja, gyereke. Sajnos tudomásul kellett vennem, hogy vége. Soha nem mondtam volna neki, hogy költözzön hozzám, és nem is haragszom rá. Szerintem ha finoman közlöd, hogy te erre még nem vagy felkészülve, meg fogja érteni.
2013. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Nekem EZ, nem jön be."
2013. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!