Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MIÉRT!?!?!? Részletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT!?!?!? Részletek lent

Figyelt kérdés

Miért baj ha egy fiú komoly kapcsolatot akar? Az ismerőseimtől mindig megkapom, hogy miért szeretnék komoly kapcsolatot (teljesen vegyes korosztály), hiszen még fiatal vagyok... Valaki segítsen megérteni ezt a gondolkozást. Köszönöm :D

17/F



2014. febr. 6. 19:59
 1/5 Play the game ***** válasza:
MIÉRT!?!?!? érdekel mások véleménye?
2014. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom én is így állok hozzá de nem nagyon érdekel mások véleménye ezzel kapcs talán azért baj nekik mert az olyan mintha leragadnál valahol mintha más lennél mint ők amúgy én is azt keresek csak nem híresztelem 17/F
2014. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kár hogy errefelé nincsenek ilyen 17éves fiúk :D
2014. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert sok menő arc azt tartja keménynek, ha egy pasi csajozik és minél több skalpot sikerül összegyűjtenie. Szerintük ez "férfias".
2014. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :D
2014. febr. 7. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!