Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés
Van egy srác lassan fél éve kavarunk kisebb nagyobb megszakításokkal... a baj hogy van 5 éve barátnője... sokszor nem bírtam, már hogy második vagyok és végett vetettem ennek de mivel beleszerettem végül mindig ugyan ott kötöttünk ki .. nem vagyunk együtt egyenlőre csak ismerkedünk hogy jobban megismerjen és el tudja dönteni a barátnője vagy én... amit megértek mert persze 5 év az 5év... elmondta, hogy az 5 év alatt mióta a barátnőjével van én voltam az egyetlen aki ilyen hatással voltam rá és lehet ez az miatt is van mert nagyon fiatalon jöttek össze és már kezd kihűlni a dolog... és nem szerelmes de még a kötődés van és a szeretet ... mit kellene tennem, hogy mellettem döntsön... elmondja hogy nagyon jól érzi magát velem meg tudna szeretni stb .. én mindig önmagam vagyok vele ennél többet nem tudom mit kellene tennem tényleg...

2014. febr. 6. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

r*banc,a srác meg görény

összeilletek,de azt ne feledd hogy téged is meg fog csalni;)

2014. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na persze... szép ez a történet, és az a legszebb benne, hogy mindenki tudja jól, hogyan fog folytatódni. Egyszer elhagyja majd a barátnőjét, de nem miattad, mert akkor már rég megtehette volna. Akkor majd jobb híján összejön veled - és addigra lehet, hogy megérsz annyira értelmileg és érzelmileg, hogy elkezdesz azon aggódni, vajon a te korábbi pozíciódra is talált-e egy új lányt, magyarul téged is csal-e olyan gerinctelen, undorító hazug módon, ahogy az előző barátnőjét csalta veled.

Imádni fogod! Nagyon tisztességes, őszinte, egyenes srácnak tűnik nekem, szóval csak hajrá!...

2014. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan erre gondoltam én is, mint az első hozzászóló! 5 év alatt kihűlt a kapcsolat? Bocs, az enyém 20 éve tart és nem hűlt még ki! Valamit nagyon elrontott és veled is ezt fogja tenni! Csak most szerelmes vagy belé és fáj az, amit leírtam. De bocs, ez az én véleményem.


44/F

2014. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát r*nc nem vagyok mivel nem feküdtem le vele... elég szarul érzem magam én is hogy ekkora patkány vagyok... de majd 1x megértitek h ilyen helyzetbe kerültök... persze most jön az hogy nem mert veletek nem történhet ilyen meg.. én is ezt gondoltam és mégis.. utáltam az olyan lányokat akik foglalt pasikkal kavarnak és ha nem szerettem volna bele ebbe a srácba én sem tettem volna.. nem mentem magam mert tudom hogy undorító dolog amit csináltam.. de sajnos már megtörtént nem tudok mit tenni...
2014. febr. 6. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a "jaj beleszerettem" nem mentség. Nekem van tartásom, sosem mennék bele ilyesmibe, lehetnék akármennyire szerelmes, maximum egy pofont kapna tőlem az a srác, aki képes lenne velem csalni a barátnőjét. Ne állítsd be magad áldozatnak, mert kicsit sem vagy az. De majd megérted, ha veled is eljátssza valaki ugyanezt - ennek azért bőven több esélye van, mint annak, hogy majd én megértem a te szegény helyzeted, ha én is ide süllyedek, ahova te.
2014. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na tessék.. Ugyan ebben a helyzetben vagyok, csak én vagyok a barátnő akinek a háta mögött kavartak. Szakítottam vele mert megtudtam hogy őt akarja. Csak egy 24 órát kellett úgy magára hagynom hogy nem szólok hozzá és már hívott is hogy a hangom akarta hallani. Másnap jött rózsával, hogy szeret és kezdjük újra. Ő is azt mondta hogy kihűlt a kapcsolat és azért volt. A másik csaj meg ássa el magát ahol van. Remélem neki is hasonlóan fájt mint nekem hogy mégse ő kellett. Remélem az a srác is rájön hogy kit is szeret... Nem ellened szól, mert te nem bántottál engem, de van fogalmad róla ez milyen érzés a másik lánynak?? Én se gondoltam volna. Soha az életemben nem teszek ilyet bármennyire is nehéz mert tudom mit érez a másik. Meg kell tapasztalni, hogy tudd. Próbálj meg lemondani róla. Nem könnyű. De egy párt szétszakítani se könnyű...
2014. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gerinctelen ember vagy. A következő szerelmed meg legyen egy nős, kétgyerekes férfi, az még jobban hozzád fog illeni, ha érted...
2014. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!