Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig lehet járni valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet járni valakivel, aki téged nagyon szeret de te nem vagy szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járok a barátommal már, ő az első nekem és nagyon jól megvagyunk, nagyon jól illik hozzám meg én hozzá, elviseli a sok hülyeségemet és így is szeret, és volt mikor küzdenie is kellett értem de azt is végigcsinálta. Én viszont nem vagyok belé szerelmes bármennyire is fáj kimondani. Nincs meg az a rózsaszín köd és fülig szerelem dolog. Nagyon kedvelem őt, szeretek vele lenni és már egyszer majdnem le is feküdtünk de még korai lett volna akkor, és én kívántam őt de félek hogy csak testileg.

Csak így a nagy szerelem nélkül nem tudom, hogy meddig tudom csinálni. Meg hogy ez fair-e...



2014. febr. 8. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Néhány hónap. Utána már minden idegesíteni fog benne.
2014. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát megbocsáss, de ez esetben szerintem totál nem te vagy a lényeg, hanem hogy igen, az egy parasztság részedről. Nem is kellene elkezdeni járni szerelem nélkül. Szakítást követelek
2014. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ja, miért mész bele egy ilyen kapcsolatba? Ha az a terved h minél nagyobb fájdalmat okozz neki akkor gratulálok mert jól csinálod csak így tovább...
2014. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem arról szól, hogy semmit se érzek iránta és csak kihasználom... Meg eleve, mikor járni kezdtünk még nem tudtam hogy mit kellene éreznem. Meg úgy örültem neki hogy végre van ő, aki szeret.

Meg amikor "küzdött értem" az is úgy volt, hogy a megismerkedésünk után én így pánikoltam szinte hogy akkor most pár találkozó után miért nem zúgtam bele fülig, hagyni is akartam a dolgot, de ő nem, mondta hogy semmi gond, akkor majd lassabb lesz és akár csak így párkapcsolati kötelezettségek nélkül is elmehetünk kajálni stb...

2014. febr. 8. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem őt szereted hanem az érzést amit nyújt , ennyi a te bajod. Most szakíts vele.
2014. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igy van,szakits vele,ne legy onzo. Kesobb ugyis kibukna es egy hosszabb kapcsolat sokkal nagyon sebet ejt a sracon. Persze csak ha biztos vagy benne,hogy nem szereted ..jah : azt felejtsd el,hogy baratok maradhattok , soha nem fog baratkent gondolni rad,meg akkor sem,ha most meg fog probalni e moge bujni.
2014. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hu, de ismerős! sajnos nálunk ugyanez a helyzet... én is agyalok ezerrel rajta, fogalmam sincs mit tegyek, de már inkább afelé hajlok, h szakítsunk, mert ez így valóban sem neki nem jó, h hazugságban él, sem pedig nekünk nem jó érzés, h hazudnunk kellene neki... átérzem a problémádat :S

16/L

2014. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!