Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 16 éves elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 16 éves elég magas (kosaras) fiú járna egy 13 éves alacsony lánnyal?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megadod a számát,akkor megkérdezem tőle.
2014. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Elméletileg igen, semmi akadálya. De erről a fiú fog dönteni, mi hiába mondunk itt akármit.
2014. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kizárva.
2014. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Ráélvezhetek az arcodra?
2014. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
attól függ hogy nézel ki, és hogy a srác hogy néz ki :D
2014. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anna0905 ***** válasza:
Melyik vagy? A srác vagy a lány? Ha a srác akkor írhatsz privit mert én is kosarazom és itt sosem találok kosaras fiúkat! :D
2014. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a lány vagyok és nem tudom hogy közeledhetnék hozzá attól félek kislánynak tartana
2014. febr. 17. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kislánynak tartana, de végülis ki nem szereti az édes aranyos kislányokat? Én biztos nem ellenkeznék.
2014. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a magasság azért ebben a kérdésben inkább elhanyagolható. Sokkal lényegesebb pont a korkülönbség.... valójában nem lenne sok, de ebben a korban még az. Mondjuk ez a sráctól is függ, ha kedvel Téged, tetszel neki és nem a "korosztályi elvárásoknak" akar megfelelni, akkor semmi akadálya. De ha egy átlagos srác, akkor inkább tekint csak "kislánynak", és nem tenné ki magát az esetleges cikizéseknek, hogy egy ilyen fiatallal jár.
2014. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!