Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy két ember egyszerűen nem egymáshoz való?

Figyelt kérdés

Hónapok óta együtt vagyunk, egyszerűen annyira szeretem a barátomat, hogy nem is lennék képes szakítani vele, még ha ez is lenne esetleg a megoldás a problémára. Imádom, de az együttlét(szex) nem úgy működik, ahogy kéne. nem azért, mert rosszul csinálunk valamit, nem figyelünk egymásra vagy hasonlók...olyan mellékhatások jelentkeznek utána nálam, amik nem hiszem, hogy normálisak lennének.(ezt nem szeretném itt megosztani, orvosnál is voltam vele, de nem találtak így különösebb bajt).Mostanában a szexet is hanyagoljuk, mert teljesen rástresszelek a dologra. Lehet, hogy bután hangzik, eddig én is így gondoltam volna, de szerintetek létezik olyan, hogy nem illenek össze egyes emberek?? Néha úgy érzem, hogy ez akár a kapcsolatunk rovására is mehet..Mit gondoltok???

L


2013. jan. 7. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen! Én másfél évig voltam együtt a barátommal és egyszer sem élveztem el, a szex mindig rossz volt, de annyira szerettem, hogy próbáltam tűrni... Utána a következő 2 pasimmal mindig nagyon jó volt, minden alkalommal elélveztem... Ha nagyon szerelmes vagy, akkor a szex úgy is jó (még ha nem is) viszont ha nem,akkor nem bírod és akadályoz
2013. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Félreértettél kicsit:) nem azzal van baj, hogy nem élvezem az együttlétet. hanem az, hogy nálam utána elég érdekes mellékhatások jelentkeznek.(orvosi dolgok)..de viszont az orvos nem talált olyan dolgot, ami miatt ez lehet. Ez így most elég furán hangzik, de nem szeretném annyira konkrétan leírni. azért köszönöm a választ:)
2013. jan. 7. 19:05
 3/18 anonim ***** válasza:

létezik, de inkább attól tartok, hogy túl gyereke vagytok még

a szexhez is meg kell érni, nem elmaradottságból tartották régen a tizenéves lányokat gyereknek, hanem mert azok

az igazi jó szex később kezdődik

2013. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyetemistaként nem tartom magunkat túl 'gyereknek'. Nem csak azért, mert úgymond nagykorúak vagyunk, de tényleg felnőttünk már ehhez a dologhoz. Szerintem a felfogásunk és a viselkedésünk sem azt mutatja, hogy gyerekesek lennénk. de persze kort nem írtam ide, és nem is ismertek, úgyhogy megértem, hogy felmerült benned ez a feltételezés:)
2013. jan. 7. 19:12
 5/18 anonim ***** válasza:
ez igy kicsit homályos. Ird már le mik azok a tünetek. De amúgy előfordulhat ilyen, bár ritkán. Szerintem ha megvannak az érzelmek akkor a szexnek jónak kellene lennie, kivéve ha nem illenek össze a méretek
2013. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászati illetve urológiai gondok jelentkeznek sajnos. Elég sűrűn. És nem fertőzés vagy valami hasonló miatt. Ezért kérdeztem, hogy létezik-e ilyen?? hogy egyszerűen nem illünk össze?? nem azért, mert nem élvezem a szexet..mert igenis élvezem!!
2013. jan. 7. 19:22
 7/18 Hole Hunter ***** válasza:

Ha égető, viszkető érzésre gondolsz, az előfordulhat...az eltérő kémiai hatás miatt. Ilyen esetben az együttlét után rögtön mosd ki magad, így csökken, esetleg nem is jelentkezik ez a tünetegyüttes. Vagy marad a gumi használata.

Remélem tudtam segíteni!

2013. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnos gumival sem volt jobb a helyzet:/ ugyan ez volt akkor is
2013. jan. 7. 19:24
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez egyértelműen pszicho. Valamiért görcsölsz, és így jön ki (ezt hívják pszichoszomatikus tünetnek) ezt nem a nőgyógyásznak kellene kiderítenie.
2013. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak azért görcsölök, mert ez történik. Nem hinném, hogy ezen kívül valami miatt kéne még görcsölnöm. Én lennék a legboldogabb ember, ha elmúlna ez a valami...nem igazán hiszem, hogy ez valami 'psziho' dolog lenne.
2013. jan. 7. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!